המחיר החזירי של אשת היח"צ • בקליינע

הפלגיאט המביך של 'המודיע', היח"צנים החרדים שנצפו בטקס המשואות, הזמרים החרדיים שנסעו לקרוב בקאריביים וגם: העיתונאים החרדים שהצטלמו עם דגל ישראל ביום החגא הלאומי. 'בקליינע' עם הכותרות הקטנות של השבוע

בקליינע ניצל את חגיגות ה-70 למדינה בכדי לבלות יחד עם המוני בית ישראל בפקקים בדרך למטס האווירובטים שחלף מעל חופי ישראל. כטוב ליבו במנגל, תוך כדי גירוד אינסופי בזקנקן שצמח מימי העומר ולקול צלילי מוזיקה ווקאלית מדכאת, התיישב עבדכם הנאמן לכתוב לכם את החדשות הקטנות שעשו את השבוע.

תעלה המשואה: הסיפור שמסעיר את ביצת הברנז'ה: אחת מאושיות הרשתות החברתיות החרדיות, החלה לאחרונה לעלות את התעריף, ותמורת כתיבת פוסט בודד, מבקשת שווה ערך של עשרת אלפים שקלים. בעלי העסקים לאחרונה מרגישים מתוסכלים ומאוכזבים מן העניין. 'בקליינע' ממליץ על חשבון נפש הדדי לשני הצדדים.

ואם כבר יח"צ: ציפור קטנה לחשה לבקליינע את תעריף המחירים של יח"צני המוזיקה החסידית שדורשים חופן גדול של מזומנים בעבור נזיד סינגלים. בקליינע שוקל לערוק לענף הפורח.

הזמר יעקב שוואקי חזר ביום חמישי משהות בת כשבוע בישראל במהלכה צילם קליפ ונפגש עם מוזיקאים ישראלים לקראת אלבומו החדש המתגבש, לביתו בארצות הברית. לבקליינע הגיע תיעוד משדה התעופה (צילום: לוחמי החיים).


עדיין בתעשיית המוזיקה: במהלך "החג" נחשף כי עיבוד הגרסה הישנה ללהיט של מרדכי בן דוד "הנני רופא לך", נלקח מבלי משים, משיר עגבים ידוע של הזמר הישראלי צביקה פיק (שמגיע לו איחולי רפואה שלמה).

לבקליינע נודע כי איש יח"צ מפורסם קיבל הצעה להתמנות לכתב כלכלי בכיר באחד מאתרי הכלכלה הגדולים בישראל. פרטים יבואו.
.
עורך חדש של אחד האתרים החרדים ימנה בקרוב כתב פוליטי שמינויו מתמהמה – ככל הנראה בשל הפגרה, אך לעת עתה הוא כבר עובד באתר – בינתיים בשם בדוי.

ואילו מני גירא, שעזב את "בחדרי" לטובת "אפיקים חדשים" ניצל את ההזדמנות לטייל באיטליה יחד עם קבוצה של עיתונאים וזמרים. גירא אף בחר בה כתמונת הפרופיל שלו.


העיתונאים החרדים עקבו באדיקות אחר הדלקת טקס המשואות בהר הרצל, שהשנה היה מושקע ומאובזר במיוחד לרגל חגיגות ה-70 לישראל. הצייצנים ביקרו ושיבחו, והיו כאלו שלא הסתפקו בצפייה, אלא נכחו בטקס הססגוני ומעורר המדון בין יולי – לבין מירי וביבי.

כאלו הם למשל האחים לבית ביכלר – יענקי, יום טוב ומוישי, השלושה נצפו בין יתר ההמונים בטקס הדלקת המשוואות בהר הרצל.


הצלם שלומי כהן, שהוציא לנו ת'עינים במהלך חופשת הפסח, הגיע אף הוא לרחבת הטקס בהר הרצל והצטלם לסלפי עם הגברת הראשונה – B.A – M.A.

כתב הברנז'ה איציק מן, צייץ באותה שעה בטוויטר כי קובי רוזנשטיין, מנחם שפירא וחברים ישבו למנגל. תמונה של השניים הופצה באחת מאלפי הקבוצות החרדיות בווטסאפ והותירה ללבלרי 'הפלס' חומר לכתיבה.

שדר רדיו 'קול חי' אשר גרייבר חגג את יום העצמאות בחצר ביתו בקריית ספר, ונפנף מול עיניהם המשתאות של אברכי קריית ספר שהמשיכו לעוד יום בכולל.

ואילו דובר הרבנות קובי אלתר העלה בסטורי שלו תמונה כשהוא יושב סביב שולחן עמוס בשרים פיקנטיים.

ומיילך זילברשלג הוריד את המדים, ויצא לתפוס בריזה על החוף

שדרי רדיו 'קול ברמה' רונן גרוס וישראל קליין, כ"כ התרגשו לרגל חגיגות ה-70 – עד שהתעטפו בדגלי ישראל והרדיו.

ידידיה חסון, שעובד עם הקנאים של מאה שערים, חמד אף הוא לצון והתעטף בדגל ישראל.

ראש עיריית מודיעין עילית יעקב גוטרמן הגיע לפגוש מקרוב את התושבים היחידים שמשלמים ארנונה בעיר. בתמונה הוא נראה מעורר את ציבור הבעלי-בתים שהתפנו בין המנגלים למטסים, לשמוע מעט דברי תורה.

העיתוי: יום חמישי. ממש "בעיצומו של יום" – יום העצמאות, יצאו ישי לפידות אריק דביר ויענקי אלפא לקרוז בקאריביים. הנה עדות מתחנת העגינה – מיאמי, ביום שישי, רגע לפני שבת:

ומי שכבר בילה בחו"ל הוא ציקי פרנק שיצא עם רעייתו הטרייה לירח דבש ברודוס. עם יד אחת על מערכת היח"צ של המבשר, ויד שנייה אוחזת על ההגה, תיזז ציקי בין המבנים העתיקים של העיר העתיקה לחופים התכולים. בין לבין הוא נפגש עם שליח חב"ד הרב אורי מדינה. (אח של…)

הצמד חמד ארי קלמן-רפי פרלשטיין המריאו לארה"ב לחופשה קצרה. פרלשטיין סייר ב-770 של חב"ד ואף הצטלם ליד הבית הלבן. כאן בתמונה הוא נצפה כשהוא עובד בשלט רחוק.

היח"צן יוסי לחיאני תועד בטיסה לבודפשט, לומד עם אברך את מסכת הוריות בלימוד הדף היומי בציון של רבי ישעלה מקרסטעייר זצ"ל, הידוע בכך שתמונתו מרחיקה עכברים.

השחקנים המפורסמים גיא עמיר וחנן סביון נצפו השבוע עם היועץ האסטרטגי יהודה רובינשטיין ואיש התקשורת משה הלר באחת המסעדות בגבעתיים. סדרה חדשה בקרוב?

ואותו יהודל'ה, המריא לפני כן בנגקוקה לחופשה קצרה.

עד כמה המצב מתוח בגזרה הצפונית? על כך כך העיד אליעזר שולמן 'משפחה' בסדרת ציוצים בטוויטר

‏"רוצים להבין כמה הדיבורים על המתיחות הקיימת בצה"ל מפני הנקמה באיראן משמעותיים? חבר המשרת בצפון סיפר לי כי קיבל הודעת ביטול לתרגיל גדול מאוד שהיה אמור להיות בעוד שבועיים. מדובר בתרגיל שנערכים אליו זמן רב מראש. כששאל את המפקד מדוע בוטל התרגיל ענה המפקד: נתאמן על רטוב".
ועוד דוגמא: ‏"הרבנות הצבאית הפיצה הנחיות לשעת חרום הכוללות הוראות לאיסוף גופות. קבורה בשטח של איברים ועוד ועוד.
כאשר קצין דתי העיר למפקדים שלא כדאי לפתוח פה לשטן הוא קיבל נזיפה ונאמר לו שבתור קצין אין מקום לשטויות האלה ושיבין שיש תחתיו פקודים שעלולים למות".

העיתונאי מנדי גרוזמן התכתש בטוויטר עם העיתונאי יוסי אליטוב, שכנראה לקח ללב, ונחסם אחר כבוד.

ואפרופו טוויטר: העיתונאי החרדי יוני קדם מגל"צ חשף הערב, כי חלקים נרחבים מטורו של מנחם גישייד-כרמלי ב'המודיע', הועתקו מילה במילה מטורו של מפקד גל"צ לשעבר ירון דקל ב'ליברל'. בקליינע זוכר שזו לא הפעם הראשונה וגם לא השנייה שהיומון החסידי נתפס בפלגיאט מביך.

ח"כ משה גפני, נצפה השבוע בתחנת דלק באיזור המרכז כשהוא מתדלק כאחד האדם.

ינון אזולאי (ש"ס) נצפה בטקס יום הזכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות איבה, בבית העלמין באשדוד

ראש עיריית בני ברק, חנוך זייברט, הגיע יחד עם שרוליק לייזר ומונה רוזנבלום לשמח חולים בתל השומר.


משה ליבוביץ, ממקימי ביתר עילית וכיום "מערבב" קרקעות בנצרת עילית, הגיע השבוע לעשות את מה שכל עסקן חרדי מתחיל יודע לבצע: לחלוב פרות.

מומחה הכשרות והתולעים הרב יוסף זריצקי – הבן של – הוזמן השבת לבתו שמתגוררת בברכפלד. בני המשפחה קיבלו את הסב המאושר בזרועות פתוחות. ולנו יש תיעוד:

מזל טובים

ראש העיר בית שמש משה אבוטבול, חגג השבוע את הוצאת ספרו "תורת משה" – חידושים על הש"ס.
ברכת מזל״ט לפרשן הפוליטי ועורך חדשות ׳בקהילה׳ יעקב ריבלין להולדת הנכד.
ברכת מזל טוב לעסקן חסידות ברסלב נחמיה חשין לרגל הולדת הבת.

אהבתם? עשו לנו לייק!.

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com

סודיות מובטחת!

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. תמשיכו לכתוב 'חג' במרכאות

    אנחנו החילונים מחככים ידיים בהנאה כשאנחנו גולשים באתר ה'חרדי' שלכם

    חילוני |
    הגב