"המחנה הציוני" מגייס את זגורי לקמפיין (וידאו)

השחקן משה איבגי שכיכב בסדרות "זגורי אימפריה" ו"הבורר" מצטרף לקמפיין הבחירות של הרצוג ולבני. "כל ילד שלישי במדינה רעב, זקנים במסדרונות בתי חולים ואי אפשר לקנות פה דירה", הוא אומר בסרטון חדש. "זו הדקה ה-89 וכל מה שצריך זה עוד מהלך אחד לתקווה"

באדיבות רשת

המחנה הציוני מנסה  לתת פייט של הרגע האחרון, בסרטון התעמולה החדש מטעם הרצוג ולבני, נראה איבגי, שלוהק בסדרות "זגורי אימפריה" ו"הבורר", כשהוא צועד בשכונת מצוקה. "זאת הדקה ה-89 ויש תחושה שמשהו ממש לא טוב קורה פה", הוא אומר. "אנחנו מיואשים, מותשים ומקבלים את החדשות הנוראיות ביותר באדישות של חולים סופניים".

"כל ילד שלישי במדינה הזאת רעב, זקנים שוכבים במסדרונות של בתי חולים מחכים שעות לטיפול. אנשים בני 40 לוקחים כסף מההורים שלהם כדי לשים אוכל על השולחן של הילדים שלהם. אי אפשר לקנות דירה, אי אפשר לשכור דירה, אי אפשר אפילו לחלום על דירה".

אי אפשר לישון בלילה בלי לפחד ממחבלים, ממנהרות, מהפצצה האירנית שמטרטרים לנו עליה מבוקר עד ערב", טוען השחקן המוערך בסרטון.

הסקרים האחרונים מעניקים למחנה הציוני יתרון קל על הליכוד, אך גוש הימין נותר גדול משמעותית. ועל כך אומר איבגי בסרטון כי "זאת הדקה ה-89 ויש תחושה שמשהו ממש לא טוב קורה. אבל זאת רק תחושה, וזאת רק הדקה ה-89. יש עוד מספיק זמן עד הדקה ה-90. יש עוד מספיק זמן בשביל לנצח את המשחק הזה. כל מה שצריך זה מהלך אחד".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.