המחסום שמכעיס את תושבי מודיעין עילית (וידאו)

חברת ציפחה שבנתה את אחוזת ברכפלד החליטה להקים במרכז המסחרי המרכזי במודיעין עילית חניון בתשלום וזאת בשל העומסים בתוך החניון. התושבים זועמים: "המחסום מעכב את התושבים ומקשה על העובדים מחוץ לעיר". { מחסום בחניון }

חדש במודיעין עילית: חברת 'ציפחה' שבנתה את אחוזת ברכפלד החליטה להקים במרכז המסחרי המרכזי במודיעין עילית חניון בתשלום -וזאת בשל העומסים בתוך החניון.

תושבים רבים שעובדים מחוץ לעיר נוהגים להחנות את רכביהם בחניון כמו בשיטת חנה וסע. אלא שחברת 'ציפחה' החליטה לשים קץ לחגיגות ולהעמיד במקום מחסום אוטומטי שדרכו נכנסים התושבים ונאלצים להתעכב בכניסה לחניון של מרכז העסקים.

כל תושב שרוצה לחנות בחניון  נאלץ להעביר כרטיס בכניסה וביציאה מהחניון, כל תושב יכול לחנות במקום במשך שלוש שעות ללא תשלום, יותר משלוש שעות החניון יעלה כסף.

באופן טבעי התושבים כמובן לא אוהבים את השינוי בשל הזמן שלוקח להיכנס לחניון, בעיר מאמינים כי חברת ציפחה תחזור בה ותסיר את השערים.

 

 

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אני לא מבין על מה כל המהומה
  עכשיו אחרי שהמערכת מחסומים עובדת כבר כמה שבועות יש הרבה פחות פקקים בכניסה לחניון מאשר היה לפני המחסומים כשכולם חסמו אחד את השני בכניסה לחניה ובתוכה.
  חוץ מזה שעכשיו יש סוף סוף חניה למי שבא לקנות במתחם ובסביבה ולא צריך לחנות יותר על עצים ויש 3 שעות חינם
  בכניסה אני לוקח כרטיס שתוך 2 שניות נותן להכנס וביציאה תוך שניה המחסום נפתח אוטומטית

  תושב |
  הגב
 2. החניון הוא שטח פרטי לחלוטין!! ונועד לשרת את באי מרכז העסקים ואת מאות עובדי ההייטק, ונוצר מצב שכל מי שרוצה לצאת מהעיר או למכור את הרכב שלו חונה שם, עשרות חניות שנתפסות ע"י אנשים שלא רשאים לחנות, המערכת היא המתקדמת מסוגה בעולם ועלתה מאות אלפי שקלים, כל עובדי המרכז מנויים במחסום והוא נפתח אוטומטי ע"י זיהוי מס' הרכב, ללקוחות החניה חינם למשך 3 שעות (זה מספיק בשביל קניות), לאורחי אולם האירועים החניה היא לשש שעות, בכניסה צריך להוציא כרטיס, וביציאה זה מזהה לבד את מס' הרכב כפטור מתשלום, המחסומים הופעלו אך לפני יומיים, ישנם קשיי הסתגלות לציבור הלקוחות אבל כמו בכל חניון גדול מתרגלים…
  והמחסומים לא נועדו להרוויח כסף כיוון שגם אם כל אדם שנכנס ישלם כסף ייקח שנים לכסות את עלות המערכת…
  אגב לזה שכתב לגבי שונאי חרדים, 75% מעובדי החברה הם חרדים, והאחראים על המחסום גם הם חרדים שגרים בעיר, כך שזה סתם נובע מקנאה ונחיתות…

  אבי |
  הגב
 3. עיר עם חוסר תכנון לא נורמלי כבישים צרים מדרכות צרות חוסר עצום בחניות נקווה ששר הפנים יעשה משהו בעניין לפני שיהיה מאוחר …!!!

  תושב העיר |
  הגב
 4. חברה של שונאי חרדים שהאידיולוגיה שלהם שהחרדים פרזיטים נלחמים בכל דבר שבקדושה אפילו בבתי כנסת וישיבות

  יוסי |
  הגב
 5. יש חוסר עצום בחניות בכל העיר בפרט ליד היכל יצחק וברחוב רבי עקיבא ועוד !!!
  צריך לפעול מיד כדי שלא יהיה מאוחר

  אחד העם |
  הגב
 6. לא ברור מה לא מרוצים זה שלהם וזכותם המלאה אגב בכל המרכזים המסחריים בארץ זה קיים

  ברפלדניק |
  הגב