תמונה אחת מסבירה הכל: החרדים חתכו שמאלה

תמונה אחת שווה אלף מילים.  ההחלטה של ראש הממשלה בנימין נתניהו לאמץ את הסנקציות הפליליות גרמה לקרע בלתי ניתן לאיחוי עם החרדים.

חברי הכנסת של יהדות התורה וש"ס שסלדו בעבר מהשמאל הישראלי וחלומות השלום, חותכים שמאלה.  וכך זה נראה בכנסת בישיבת סיעת האופוזיציה, כאשר אריה דרעי יושב לשיחה עם חברת הכנסת זהבה גלאון, למה שנקרא: תמונה אחת מסבירה אלף מילים של נחום ברנע בידיעות אחרונות.

דרעי שכתם אוסלו עדיין נחרט על גבו, נצפה שהוא יושב לשיחה אחד על אחד זהבה גלאון.  גפני וליצמן כבר מדברים על תמיכה בעקירת ישובים וחבירה למהלך מדיני. ורק פרוש נותר בצד הימני של המפה, פרוש כמו פרוש לא זנח את הקשרים עם אנשי הימין למרות הבגידה עדיין הוא מתקשה להסב לצדה של זהבה גלאון ואחמד טיבי.

ונתניהו? הוא נהנה מכל רגע, חשבתם שהפגנת מילון חרדים מפחידה אותו? הצחקתם את שרה. ביבי ושרה שב מארה"ב לאחר שהתחכך בכוכבי הוליווד, אם זה לא הספיק הוא שב למסיבת הפתעה לגיל שפר, וגם שם הוא ממשיך להשתעשע בתפקיד המאסטרו  על חברי לשכת ראש הממשלה. נתניהו עצמו חש באוויר פסגות, ומבשל מתחת לשולחן הסכם שלום שיביא לפרישתה של  הבית היהודי מהקואליציה.

במטה החרדי בליכוד גם משתוממים לנוכח הברית החדשה עם השמאל.  בהודעה שמשגרים במטה נכתב: "ההתלהמות של חלק מהחכי"ם החרדים כנגד אחינו ביו"ש, שכל עוולם הוא בכך שעל ראשם כיפה באותו הצבע אותו חובש שר כזה או אחר בממשלה, היא דבר חמור ומקומם וחובה עלינו להתנער ממנו.

דווקא אנחנו, הציבור החרדי שלא פעם מוכתם כולו בגלל עוונו של עבריין יחיד שחבש כיפה וזקן כשל חרדי, צריכים להיות זהירים כפליים בהטחת האשמות והשמצות כוללניות כנגד אחרים.

אנו מצרים על כך שכל מחלוקת טקטית על סוגיה זו או אחרת הופכת למסע נקמנות פוגעני.

ציבור המתיישבים בבית"ר עילית, באפרת, בעמנואל, במודיעין עילית ובחברון אינו נטל על המדינה, הם ברכה למדינה!

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. למטה 'החרדי' בליכוד: קודם תצביעו כמו חרדים ורק אח"כ אולי תטיפו לחרדים איך להתנהג.

  אם אתם ועד עשרות בוגדים כמוכם הייתם מצביעים למפלגות החרדיות, לא היינו מגיעים למצב הזה.

  מגעילים נמאסתם!!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • הליכוד נהיה מילכוד. ומה שצריך שיתפוצץ . מחל נו חלמ נו חמל נו …בגין החזיר את סיני שרון את עזה ובייבי מחזיר את יהודה ושומרון….כפיים.. כפיים….גמרתם לחזיר עכשיו אתם תאכלו אותו…אותה .. אותנו ואתכם…פה גמרתם את הקריירה אין לכם שום מסר וחזון לעם חוץ מתוכניות קלקליות וקלוקליות מעוקמות עם עבריינים ועבריינות מדוגמת….שלום ולא להתראות.

   בונד 007 |
   הגב