"למה שיהיה איכפת לי" • השמאל הסהרורי שובר שיאי ביזיון

מקומם: כך מגיבים אנשי השמאל הקיצוני לחטיפת הנערים בגוש עציון: "מטורללים", "הממשלה הביאה את זה על עצמה" ו"למה זה אמור להפריע לי". לקרוא ולא להאמין

בשעה שכל עם ישראל מתאחד בתפילות לשחרור הנערים החטופים מהשבי, מתעקש חלק מצומצם משולי השמאל הסהרורי להפגין אטימות וחוסר סולידריות למתרחש.

הדבר ניכר בתגובות ובסטטוסים שמעלים אחדים מהם ברשתות החברתיות, כמו גם במאמרים שונים שמתפרסמים בעיתונות. כך למשל הגיבה גולשת בפייסבוק לחטיפה: "למה אמור להיות איכפת לי מחטיפה כזאת, כשלאנשים לא איכפת מעשרות פלסטינים שנרצחים סתם כל שנה".
image (17)
אולם התופעה חמורה שבעתיים כאשר היא באה מכיוונם של אנשי תקשורת מפורסמים דוגמת רענן שקד (ידיעות אחרונות) שכתב בדף הפייסבוק שלו: "ברגעים כאלה, לבו של כל הורה בישראל אומר לו אותו דבר: "… המטורללים האלה לוקחים איתם את הילדים האלה לגור בשטחים".

גם בעיתון 'הארץ' לא טמנו ידם בצלחת ובחרו לפרסם הבוקר מאמר פרי עטו של גדעון לוי, בו הוא מטיל את האשמה לחטיפה על…ממשלת ישראל. וכך כותב לוי: "מי שמסרבים בעקשנות לשחרר אסירים פלסטינים, חלקם כלואים עשרות שנים, עוד מהתקופה שלפני הסכמי אוסלו, וחלקם כאלו שישראל התחייבה לשחרר; מי שכולאים למשך שנים עצירים בלא משפט; מי שמתעלמים משביתת הרעב של 125 עצירים "מנהליים", שחלקם גוססים בבתי חולים; מי שמתכוונים להזין אותם בכפייה, ומי שאומרים לחוקק חוקים גורפים נגד שחרורם – אל ישימו פני מופתעים או מזועזעים ממעשה החטיפה. הם הזמינו אותה".

"עם המתת התהליך המדיני, סגרה ישראל את שערי בתי הכלא שלה, והמסר הישראלי לפלסטינים היה חד כתער: שחרור בניכם יתאפשר מעתה רק בפעולה אלימה. ביום חמישי בלילה הוסקו המסקנות", כותב לוי.

9 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ערב רב של הדור,תצפו "יאיר לפיד לפי קודים בתורה" מומלץ!

  לב יהודי |
  הגב
 2. והגבעונים לא מבני ישראל המה…
  ואידך – פירושא הוא.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. ממש מזעזע לראות את זה אנשים שכואבים על רוצחים עם דם על הידיים הרבה יותר מעל אחיהם החפים מכל פשע ונתונים לשבט או לחסד בידי חיות אדם!!

  חסוי |
  הגב
  • אלו בהמות, אוכלי טריפות מחללי שבת ובועלי נידות, שאין להם כל קשר ליהדות ולדת ישראל אלא לאויבנו, ויומם יגיע שירדו לדרגה בהמית לצעוד גם במצעדי תועבה, בודאי שהם בעד, הם בעד אויבנו ובעד הטומאה, כל התפילות שלנו ולימוד התורה ישברו את הטומאה האלה והאחוזים והניזונים ממנה, כל עםי שראל ערבים זה לזה ומי שהתנתק מנשמת ישראל הקדושה, ברור שהוא מחובר לביוב של אויבנו ומשם הם ניזונים מצואה!

   אילנה לוי |
   הגב
 4. השמאלנים – גיס חמישי. בוגדים. אבל אנחנו מדברים כל הזמן לפי טרמינולוגיה שלהם, לפיה י טרוריסטים ויש אזרחים "חפים מפשע", אז לא פלא שהם מתגאים בסטיותיהם ומחלותיהם..

  מוטיז |
  הגב
 5. מי שלא איכפת לו מהחטופים! סימן שהוא חמסניק בעצמו ויימח שם אבא ואימא שלו וכל הילדים שלו אחד אחד! מאחל להם את כל הרע שבעולם בני כלבים, חתולים וחמורים!

  יפה |
  הגב
  • תתבייש לך !!! העלבת את החמורים החתולים והכלבים !!! הערב ר-רב השמאלני אין בו כל תועלת הם שיא הרוע בעולם. הם בני עמלק זרע זרעם של המן ושותפיו ! רק הקב"ה יכול לטפל בהם במהרה בימינו אמן !!!

   א. נחושתן |
   הגב