המטרה: הקמת מדינה פלסטינית במקום ישראל

יאיר לפיד ממשיך במאמציו להצטייר כשר החוץ בפועל של מדינת ישראל. היום נפגש עם שגרירים מכל העולם ואמר להם כי "המטרה של תנועת ה BDS זה להקים מדינה פלסטינית לא לצד ישראל אלא במקום ישראל".

יו"ר יש עתיד, חבר הכנסת יאיר לפיד ממשיך במאמציו להפוך עצמו לאחראי ההסברה של מדינת ישראל במקום שר החוץ, משרה שאינה מיואשת קדנציה הנוכחית. היום הוא נפגש עם שגרירי המדינות – דנמרק, אוסטריה, גרמניה, הודו, אוסטרליה ונורבגיה.

כחלק ממסע ההסברה המדיני שלו ובהמשך לפגישות המדיניות של לפיד בחודשים האחרונים עם שרי החוץ של איטליה, צרפת, אנגליה, אוסטריה נורבגיה והונגריה וכמו כן לשיחות עם חברי פרלמנט מאירופה, האיחוד האירופי, חברי קונגרס, סנאטורים ואנשי ממשל בארה"ב, וכמובן לאחר שהציג את התוכנית המדינית בפורום סבן בשבוע שעבר – המשיך היום לפיד, בפגישות עם שגרירים ממספר מדינות במטרה לחזק את מעמדה של ישראל בעולם.

לפיד שוחח עם השגרירים על הבעייתיות של סימון המוצרים מישראל באיחוד האירופי והצורך להילחם בתופעת החרם נגד ישראל. בהמשך הציג לפיד בפני השגרירים את התוכנית המדינית שלו ודן עמם ועל הדרכים לחזק את יחסי החוץ של ישראל בעולם.

בדבריו אמר לפיד לשגרירים: "המטרה של תנועת ה BDS זה להקים מדינה פלסטינית לא לצד ישראל אלא במקום ישראל", אמר והוסיף כי "הבעיה עם סימון מוצרים היא האנשים שעומדים מאחורי זה. תנועת ה BDS תמיד ידעה שהאתגר שלה זה למכור את המטרות שלהם לאירופה מבלי לומר להם מהי המטרה".

לטענת לפיד, "הם יודעים שהם לא יכולים ל"מכור את זה" אז הם מספרים סיפור אחר לאירופה ולעולם ועכשיו כשהם פתחו את הדלת, ויש להם את המנגנון – והמנגנון הזה ישרת את החמאס ואת כל מי שקורא להשמדת ישראל ולדה לגיטימציה של ישראל".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.