המטרה של אילנה עדני – לנשים בלבד!

סינגל בכורה לזמרת והיוצרת אילנה עדני – "המטרה"

אילנה עדני, זמרת ויוצרת דתייה צעירה ומבטיחה. עם ניסיון רב על במות, בעלת תואר "B.E.D בתקשורת" ב"מכללה להוראת הטכנולוגיה", "B.A בתקשורת ציבורית ומדעי המדינה" ותעודת הוראה בתקשורת באוניברסיטת "בר-אילן". משלבת בהרמוניה נפלאה, בין עשייה מוסיקלית, לעשייה בעולם התקשורת, כעורכת, מפיקה, וקריינית ברדיו "לב המדינה", ובאמצעי תקשורת נוספים. בעשייה שהיא כולה קידוש השם, וקירוב לבבות שמנגיש ומחבב את היהדות על זרמים רבים ורחבים בציבוריות הישראלית, בהצלחה רבה!.

במקביל מופיעה עדני, ברחבי הארץ עם מופע לנשים ונערות "שירת חיי" בליווי להקת נגניות, תפאורה, תלבושות, מסכים ועוד… ההפקה יוקרתית ומושקעת, המופע מרגש עד דמעות, מקפיץ, משמח, ומוביל אלפי נשים ונערות אל מסע מרתק בין סגנונות מוסיקה שונים, וסיפור חיים אישי הסוחף לתוכו את כולן…

"המטרה", הינו סינגל ראשון אותו כתבה עדני ללחן של שירה ביליג. לקראת אלבום שני שכולו יצירה מקורית, מעניינת, המתכתבת עם העשייה של עדני לקירוב לבבות וקידוש השם, מתובלת במגוון סגנונות מוסיקליים. השירה מרגשת ומקפיצה, ההגשה מעולה, הווקאליות מיוחדת, הלחן מדבק, העיבוד וההפקה המוסיקלית של עמוס כהן מחברים בין מזרח למערב ומביאה עימה יצירת מופת מוסיקלית ייחודית ומעניינת.

"אל תתעוור , מתי תתעורר
בדרך שלך ישנם לפעמים אנשים
אל תדרוך הם לא אבנים
אין המטרה מקדשת את האמצעים"

הטקסט בועט ולא מתפשר, מרמז על מסלול לא רגיל אותו עשתה עדני בדרך אל היצירה. בו למרות כל המכשולים והניסיונות לא וויתרה עדני על החלום והמתנה שקיבלה – לקרב לבבות אל אבינו בשמיים על-ידי השירה והמוסיקה!.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.