"המידע על פרוש נבדק במשטרה"

שחר גינוסר תחקירן המוסף לשבת ב'ידיעות אחרונות' התארח בקבוצת הווטסאפ החרדית "מרכז התקשורת" והשיב לשאלת עיתונאים חרדים שדנו עימו על התחקיר שפרסם כנגד ראש עיריית אלעד ישראל פרוש על שורה של "פעולות וקומבינות" שנעשו לכאורה בעיר החרדית. {תחקירן 'ידיעות' }

בצל התחקיר נגד ראש העיר אלעד ישראל פרוש: התארח שחר גינוסר תחקירן המוסף לשבת ב'ידיעות אחרונות' בקבוצת הווטסאפ החרדית "מרכז התקשורת" והשיב לשאלת עיתונאים חרדים שדנו עימו על התחקיר שפרסם כנגד ראש עיריית אלעד ישראל פרוש על שורה של "פעולות וקומבינות" שנעשו לכאורה בעיר החרדית.

גינוסר דחה את הטענות שהופצו בקבוצות הווטסאפ כביכול ישנו מידע שטרם התפרסם וכתב ששאלות על צנזור מידע תפנו אל כותבים בתקשורת המגזרית, "צנזורה לא מתבצעת בכתבות שאני מפרסם".

במענה לשאלת קוקר האם המשטרה תעשה שימוש בתחקיר שפרסם או שאין בה די בשר בכדי להפליל את הפרושים? השיב תחקירן ידיעות: "יש מידע שהועבר למשטרה וכבר נבדק שם", כתב  גינוסר,  "לו אני פרוש הייתי מודאג  לנוכח ביצועי המשטרה  גם כאשר הדברים חמורים ומוכחים היטב המשטרה בודקת בקצב שלה.  גינוסר הביא דוגמא  ממקרי עבר כמו לחייאני "ששכבו" במשטרה למעלה מעשור ורק לאחר התערבות היועץ המשפטי חל תפנית בפרשה.

גינוסר נשאל כיצד מופיע בכתבה "מהרב שטיינמן לא התקבלה תגובה", משפט שזכה להרמת גבות פנים חרדית,  "פניתי לעוזרו האישי של הרב שאמר לי כי אין סיכוי שהרב יגיב". השיב גינוסר.

בכתבה נכתב בין היתר על שורה ליקויים ומחדלים כמו, חצר עמוסה בפיגומים מסוכנים? קצין בטיחות יחתום על אישור פתיחת שנת הלימודים.

חבר מועצה מתחרה מציל את הקואליציה? אשתו תקבל משרה "בלי לבוא לעבודה". בתחקיר נכתב כי אשתו של חבר המועצה דיין קיבלה עבודה כרכזת צהרונים, לאחר שלא הגיעה זמן רב, מרדכי ממילא מנהל מחלקת חינוך בעבר נזף בה, כמה טלפונים מפרוש הזועם שביקש שלא ללחוץ עליה. ממילא טוען לגו'ב מסודר, אך דיין דוחה את הטענות וסבור כי קיבל יעוץ משפטי שאין כל בעיה בנידון.

בכתבה גם על העברת מאות בחורי ישיבת 'תורה בתפארתה' שבנשיאותה עומד מרן הגראיל שטיינמן על חשבון מבנים אחרים, תוך הקצאת שטח גדול מהמצופה והעברת ההחלטה בעייריה ללא ידיעה של חברי העייריה על מה הם מצביעים. הטענות נדחות על ידי פרוש שטוען כי העברת הישיבה לאלעד תורמת מאות אלפי שקלים לעיר ואין כל שחר לטענות הנ"ל.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. קוקר אתר של דרעקי? רכילות עלובה ומאוסה

    מקווה שיתבע אתכם דיבה |
    הגב