המיוחדים של שמחונים לחג השבועות

בכל רגל ובכל מאורע, מפתיעה רשת 'שמחונים', עם מוצר חדש ומשמח לב. הכל כבר יודעים -לכל חג ומועד – המחזור, הסידור, הבירכון והמוספים שלו. בשמחונים מעצבים ומפיקים את הסידורים בנוסחים שונים, כשגולת הכותרת היא הידור ונוי. מחלקת הפיתוח של שמחונים מקפידה שהמוצרים יהיו פונקציונאליים ונוחים לשימוש, הפונט ברור ומאיר עיניים. סידור או מחזור, אינו דבר של מה בכך. התפילות עוברות דרכו, ומוטב שיהיה לנו כלי עזר טוב, כשאנו עותרים בתפילות לקב"ה.

חג השבועות תשע"ה נושא בכנפיו בשורות מפתיעות מקו הפיתוח של שמחונים. לכבוד החג המחובר לשבת יזמה שמחונים מס' מוצרים ייעודיים, שיתנו מענה ספציפי לתפילות המועד:

הרשת מציגה את "אוצר הנחת"- מקבץ תפילות ובקשות לאבות ולאימהות המכיל את התפילות הנחוצות לכלל ישראל, בשביל שיהיה לנו נחת: תפילת השל"ה הקדוש, תפילת הבנים, תפילה על גידול ילדים בנחת, תפילה על בניו לאריכות ימים, תפילה להצלחה בתורה, תפילה על מזונות בניו, סדר הדלקת נרות, תפילת חנה, סדר ברכת המזון. גודל: 15*15 ס"מ נוסח: אשכנזי / ע"מ. מחיר: 7 ₪

שמחונים הפיקה את "סדר אקדמות המבואר עם מגילת רות". השנה לא צריך להגיע עם יותר מסידור אחד, כל תפילות החג והשבת בסידור אחד הכולל את סדר אקדמות המבואר- עם פירוש לשפה הארמית, סדר פרשת במדבר (מיוחד לשנת תשע"ה) ומוסף לשבת. הוא מופיע בכריכה רכה בשילוב הטבעות כסף. מחיר: 6 ₪.

כמו"כ, מציעה הרשת את "סדר מוספים לשבת ולחג השבועות", הכולל את סדר פרשת במדבר, מוסף לשבת, סדר אקדמות המבואר, קריאת התורה ומוסף לחג השבועות. סדר המוספים מופיע בכריכה רכה בשילוב הטבעות כסף. מחיר: 8 ₪.

עוד מוצר ייחודי: תפילת השל"ה הקדוש: תפילה לכל עת ובפרט לערב ר"ח סיון להתפלל על עצמו וצאצאיו שילכו בדרכי ישרים. מודפס בצבע מלא עם הטבעות כסף והבלטות. גודל: 10*13 מחיר: 3.8 ₪

מגילת רות עם פירוש רש"י בכריכה צבעונית, הכוללת את תפילת השל"ה הנוהגים לומר בערב החג כסגולה לפרנסה. המגילה מכילה גם ברכת המזון בנוסח משולב.
גודל: 10*14 ס"מ. מחיר: 6 ₪.

להשיג בגלריית שמחונים: יהודה המכבי 5 ירושלים ובנקודות המכירה. להזמנות: 02-5000599

צילום: יח"צ שמחונים
צילום: יח"צ שמחונים

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.