המיליארדר ובעל השליטה בפרטנר תוקף: "אורנג' נכנעה ללחץ של אנטישמים" (וידאו)

סערת אורנג': החברה מעוניינת לסיים בבוא היום את ההתקשרות עם פרטנר. המיליארדר ובעל השליטה בפרטנר תקף את ההחלטה של החברה והדגיש: "ההצהרה חסרת תוכן מעשי ואנו שוקלים את כל האופציות שלנו". צפו בראיון

מנכ"ל אורנג' העולמית סטפן רישאר התבטא בחריפות נגד ישראל ואמר כי אם היה יכול היה מנתק את הקשר עמה "כבר מחר", החברה הודיעה כי בכוונתה לממש את הצהרתו של העומד בראשה והערב (חמישי) הגיב על הסערה בעל השליטה בפרטנר הישראלית (שמשתמשת בשם המותג העולמי), המיליארדר חיים סבן, תוך שהוא תוקף את התנהלות אורנג' העולמית ומביע אכזבה מממשלת צרפת.

בראיון למהדורה המרכזית ב'ערוץ 2' סבן הדגיש כי ההכרזה של המנכ"ל חסרת תוכן ממשי:" החרם הזה לגמרי לא במקום משום בחינה. פרטנר היא חברה ישראלית לכל דבר, ואורנג' הוא מותג שאנו חוכרים מחברת "פרנס טלקום", איתה חתמנו חוזה לא מזמן. ההצהרה חסרת תוכן מעשי ואנו שוקלים את כל האופציות שלנו". סבן הוסיף כי "אני מקווה שעם ישראל יבוא ויחזק את פרטנר, אנו צריכים להיות מאוחדים מול החרם".

במהלך הריאיון נשאל סבן האם ייתכן שהצעד שאותו מתכוונת לנקוט אורנג' העולמית הוא המחיר של היעדר יוזמה מדינית – ומותח ביקורת על ממשלת ישראל. "יש ממשלה שלה דעות ברורות לכולם ואם היא תפעל בשטח על בסיס הדעות שלה כפי שהן מצטיירות היום – אנחנו בצרה ענקית", אמר.

סבן סיפר כי הוא מתוכנן להיפגש יחד עם המיליארדר שלדון אדלסון כדי לנהל קמפיין נגד ה-BDS (הארגון שפועל להחרים את ישראל בעולם), אבל מתח ביקורת על חוסר המעשה, כלשונו, של ממשלת ישראל בנושא: "ממשלת ישראל צריכה סוף סוף לקום ולעשות את תפקידה. היא יכולה לעשות הרבה יותר, למשל להקים גוף שמטרתו להילחם בחרמות. לא ייאמן שהממשלה לא פועלת מול תופעת ה-BDS".

צפו (באדיבות רשת)

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.