המיסיון החדש? כך מפילים החוזרים בשאלה את בחורי הישיבות

בסוף השבוע האחרון התקיים מופע רחוב ליד כיכר ספרא אותם מארגנים דתיים לשעבר, יוצאי החברה החרדית. החשש: בחורי ישיבה תמימים שעוברים במקום נסחפים אחרי הקבוצה שעזבה את דרך הישר

זהירות – מלכודת: עסקנים חרדים מתריעים מפני תופעה חדשה ברחובות בירושלים- דתלשי"ם שמתחזים לחרדים או נראים כחרדים, שעורכים ערבי שירה ברחובות העיר ובכך מפילים ברשתם בחורי ישיבות תמימים שהסתובבו באיזור – וחיפשו תעסוקה.

בסוף השבוע האחרון התקיים מופע רחוב ליד כיכר ספרא אותם מארגנים דתיים לשעבר, יוצאי החברה החרדית.

בתיעוד שפורסם בדף הפייסבוק שלהם ניתן לראות כיצד "בחור ישיבה" מתיישב על הפסנתר ומנגן על שיר רגש חסידי, כשמסביבו מספר "חרדים" שעושים אווירה חרדית של "דבקות" – כשלידם מצטרפות יוצאות המגזר החרדי.

עסקנים חרדים מתריעים מפני התופעה הנלוזה שנראת כאילו לקוחה משיטות העבודה של המיסיון. "בחורי ישיבה תמימים עוברים ליד ומצטרפים אליהם, לעת עתה עדיין לא נסחפו אחריהם, אבל היא יכולה להפיל הרבה חללים", מדגיש לנו אותו עסקן.

ידע הציבור וייזהר!

צפו בתיעוד

"תוכו רצוף אהבה" – ישי ריבומתוך ערב הניגונים אתמול בפסנתר של אסף…

‎Posted by ‎חלומות חסידיים בנחלאות‎ on‎ ראשון 29 אפריל 2018

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מתי כבר יבדילו בין "חרדים" ל-"דתיים"????!!

  התבלבלתם.מה זאת אומרת דת"לשים מהחרה החרדית??אין דבר זכה .דתיים לשעבר הם מהמגזר הדתי.ותו לא.ומיסיון זו המרת דת,לא החזרה בתשובה /בשאלה..יהודים,חלאס לשחק אותה עיוורים-יש דתיים,ויש חרדים…

  דתי שנגד כפייה דתית |
  הגב
 2. ובכך מפילים ברשתם בחורי ישיבות תמימים שהסתובבו באיזור

  עסקנים חרדים יקרים,
  הבעיה נעוצה בכםםםם (אם כבר)
  למה בחור ישיבה מחפש תעסוקה ביפו?!

  מושמוש |
  הגב
 3. הזיות של חרדים?

  אכן הפסנתר הזה מוצב בכיכר ספרא ומקבץ סביבו נגנים וחובבי שירה מכל המגזרים, מחרדים ועד ערבים, סיטואציות מהסוג המסופר בכתבה מתקיימות שם מידי יום ביומו בלי קשר לאירגון זה או אחר…

  אחד המשתתפים |
  הגב
 4. אין אתם פשוט גאוניייים!!!

  אין אתם פשוט גאונים!! קראתם לסיפור הזה מיסיון, ואז לא רק שכתבתם את שמם אלא הנחתם קישור לדף הפייסבוק ה"טמא" הזה… גאונים אתם. לפחות לי עזרתם, תודה…

  ירושלמי |
  הגב
 5. העיקר לא לרמוס את הקברים [קברי יהודים] וזה למען המתים שלא יבוזו. יש להתחשב בנפטרים ולא לפגוע בקברים, זה חשוב מאד. וגם חשוב להתחשב במפגינים כי הם צודקים. יש לנו עוד תחיית המתים בדרך. והמתים חשים שפוגעים בקבריהם ונגרם להם צער רב וזהירות, הם מקללים, הגוף למטה אבל הנשמה והרוח למעלה רואים וחשים ויודעים הכל שנעשה להם בקבר. אז אנא תתחשבו ותבינו שיהודי לא מת. צדיק לא מת. רשע - ציוני- כופר בתורה, עוד בחייו נחשב למת. כן כן כן כפשוטו הוא נחשב בחייו למת. תארו לעצמכם שחס וחלילה, מחר הולכים להרחיב את כביש 1 ובגלל זה יהרסו חלק מהר המנוחות, מה היתם עושים, האם שם גם תשתקו???? השמאל מרוב אכילת טריפות ושרצים ושלא מתפללים, ולא מקיימים מצות התורה הק' נפלו שבויים בידי הס"מ. אין להם שליטה על עצמם הס"מ שולט בהם. כֵּן יֹאבְדוּ כָל-אוֹיְבֶיךָ. ויש להתפלל עליהם שיעשו תשובה, קשה יהיה להם יצטרכו לבכות הרבה ימים ולילות כדי שהשם ית' יסכים לקבל את התשובה שלהם. ואני עם הקב"ה עד הסוף. ב"ה שהבדילנו מן התועים הכופרים העמלקים הציונים ונתן לנו תורת אמת ומאמינים בד' ובתורתו ומהללים ומשבחים למליוני ניסים אשר עשה ויעשה ליהודים החרדים לדבר השם, לנצח נצחים. חייבים להגיד האמת והישר והצדק הברורה בתורת ד', ולא לטשטש ולזייף לבלבל.

  ידע הציבור וייזהר! חייבים לזכור כל הזמן שהעיקר לא לרמוס את הקברים [קברי יהודים] וזה למען המתים שלא יבוזו. יש להתחשב בנפטרים ולא לפגוע בקברים, זה חשוב מאד. וגם חשוב להתחשב במפגינים כי הם צודקים. יש לנו עוד תחיית המתים בדרך. והמתים חשים שפוגעים בקבריהם ונגרם להם צער רב וזהירות, הם מקללים, הגוף למטה אבל הנשמה והרוח למעלה רואים וחשים ויודעים הכל שנעשה להם בקבר. אז אנא תתחשבו ותבינו שיהודי לא מת. צדיק לא מת. רשע – ציוני- כופר בתורה, עוד בחייו נחשב למת. כן כן כן כפשוטו הוא נחשב בחייו למת.

  תארו לעצמכם שחס וחלילה, מחר הולכים להרחיב את כביש 1 ובגלל זה יהרסו חלק מהר המנוחות, מה היתם עושים, האם שם גם תשתקו???? השמאל מרוב אכילת טריפות ושרצים ושלא מתפללים, ולא מקיימים מצות התורה הק' נפלו שבויים בידי הס"מ. אין להם שליטה על עצמם הס"מ שולט בהם. כֵּן יֹאבְדוּ כָל-אוֹיְבֶיךָ. ויש להתפלל עליהם שיעשו תשובה, קשה יהיה להם יצטרכו לבכות הרבה ימים ולילות כדי שהשם ית' יסכים לקבל את התשובה שלהם. ואני עם הקב"ה עד הסוף.

  ב"ה שהבדילנו מן התועים-הכופרים-העמלקים-הציונים ונתן לנו תורת אמת ומאמינים בד' ובתורתו ומהללים ומשבחים למליוני ניסים אשר עשה ויעשה ליהודים החרדים לדבר השם, לנצח נצחים. חייבים להגיד האמת והישר והצדק הברורה בתורת ד', ולא לטשטש ולזייף לבלבל.

  ידע הציבור וייזהר! |
  הגב