"המיץ של הצ'ולנט": הפרק השני לצפיה ב"קוקר"

"המיץ של הצ'ולענט" – תוכנית הוידאו החדשה של אתר NRG, עוסקת בכל הקשור למגזר החרדי. מדובר בקונספט אינטרנטי חדש ומקורי בו העיתונאים ארי גלהר ויקי אדמקר מכניסים מידי שבוע את הצופה לחדרי החדרים של המגזר החרדי.

התוכנית,"המיץ של הצ'ולענט", משודרת מידי שבוע בערוץ NRG יהדות ובהנחייתם של העיתונאים ארי גלהר – כתב בריאות ודתות בעיתון 'מעריב', ויקי אדמקר – עיתונאי ושדרן ברדיו גלי ישראל.

מידי שבוע מכניסה הסדרה את הצופים לחדרי החדרים של הציבור החרדי לנושאים הבוערים במגזר. התוכנית מורכבת מחמישה אייטמים בכל פעם: המגזר ברשת – חדשות ודברים מפתיעים שרצים ברשת וקשורים למגזר החרדי, משאל רחוב קצר, האיש שעשה לנו את השבוע – הדמות החרדית (או הלא חרדית) שעשתה לנו את השבוע, "מצאו את ההבדלים" – ארי ויקי מנסים לתת לצופה קצת מושג על הזרמים החרדים הקיימים. בנוסף משודרים אייטמים קצרים ומעניינים על המגזר החרדי.

צפו בפרק השני:

 

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מזעזע…
  תורידו את הכיפה!!!
  אולי בעצם אתם כבר בלי כיפה וכל התוכנית שלכם באה כדי להכפיש את הציבור החרדי, במקום לגלות את היופי והטוהר אתם צבועים כואב לראות שיש אנשים שמגדירים את עצמם חרדים ומדברים כך…
  אתם יותר גרועים מכל שונאי ישראל!!!

  יהודיה |
  הגב
 2. אכן, באמת גועל נפש מרוכז לגמרררריייייי. שני שבבניקים ריקים מכל תוכן שעושים צחוק מכל דבר שבקדושה. ה' ירחם . כשרואים אותם כאן לא פלא על שנאת הציבור לעולם החרדי

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב