וידאו: "המיץ של הצ'ולענט", תוכנית הוידאו החדשה של "מעריב"

לראשונה באינטרנט: NRG בתוכנית שתעסוק במגזר החרדי.
"המיץ של הצ'ולענט" – תוכנית הוידאו החדשה של אתר NRG, תעסוק בכל הקשור למגזר החרדי. מדובר בקונספט אינטרנטי חדש ומקורי בו העיתונאים ארי גלהר ויקי אדמקר יכניסו מידי שבוע את הצופה לחדרי החדרים של המגזר החרדי.

קונספט אינטרנטי חדש ומקורי עלה היום (ה') לאתר NRG-מעריב, ולראשונה בין אתרי האינטרנט תעלה תוכנית וידאו אשר תעסוק בכל מה שקורה בתוך המגזר החרדי.

התוכנית,"המיץ של הצ'ולענט", תשודר מידי שבוע בערוץ NRG יהדות ובהנחייתם של העיתונאים ארי גלהר – כתב בריאות ודתות בעיתון 'מעריב', ויקי אדמקר – עיתונאי ושדרן ברדיו גלי ישראל. יוצרת הסדרה היא רינת אקשטיין – עורכת תוכן הוידאו ב NRG, ומפיקת הסדרה היא עדי קינן.

מידי שבוע תכניס הסדרה את הצופים לחדרי החדרים של הציבור החרדי, ותעסוק בנושאים הבוערים במגזר. התוכנית מורכבת מחמישה אייטמים בכל פעם: המגזר ברשת – חדשות ודברים מפתיעים שרצים ברשת וקשורים למגזר החרדי, משאל רחוב קצר, האיש שעשה לנו את השבוע – הדמות החרדית (או הלא חרדית) שעשתה לנו את השבוע, "מצאו את ההבדלים" – ארי ויקי ינסו לתת לצופה קצת מושג על הזרמים החרדים הקיימים. בנוסף ישודרו אייטמים קצרים ומעניינים על המגזר החרדי.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. רימון לא מראה לי את זה אתם יכולים בבקשה לשנות שרת [באים לשבת זה כן פותח]

    חכם... |
    הגב