המירוץ לנשיאות עדיין צמוד: חסידי סטאמר יצביעו להילארי

מסקר של ה"וושינגטון פוסט" יש לקלינטון יתרון של ארבעה אחוזים על פני טרמאפ, בחסידות סטאמר הודיעו על תמיכה בהילארי.

הפער בין טרמאפ  לקלינטון נותר צמוד:  לפי סקר ארצי של רויטרס שפורסם אתמול, הילרי קלינטון מובילה בחמישה אחוזים על דונלד טראמפ, עם 44% תמיכה לעומת 39%. אולם  מסקר אחר של ה"וושינגטון פוסט" יש לקלינטון  יתרון של ארבעה אחוזים.

קלינטון נחלשה בקלורדו ובניו המפשיר שם  נרשם תיקו בין המעומדים.

בחסידות סטאמר הודיעו על תמיכה מוחלטת בהילארי קלינטןן  למרות היותה אשה, שכן הילארי סייעה בפרשת פדיון שבויים ובפרשות נוספות. בבחירות הקודמות תמכה החסידות גם באובמה שקיבל בקריית יואל מעל % 80 אחוז. יש לציין כי רוב הציבור החרדי בארה"ב מצביע ברובו לטראמפ.

הילרי  קלינטון קיימה היום עצרת בחירות באוהיו, שנוטה לטראמפ בכל הסקרים האחרונים, בהשתתפות אנשי ברנז'ה  – ביונסה ובעלה הרפאר ג'יי זי.  "אני רוצה שהבת שלי תגדל כשהיא רואה אישה מובילה את המדינה", אמרה ביונסה,  "אין לי שנאה כלפיו, אבל השיח שלו פלגני. הוא לא יכול להיות הנשיא שלי. הוא לא יכול להיות הנשיא שלנו", אמר ג'יי זי לקול תשואות. הקהל.

גורמים במערכת הביטחון האמריקאית  חוששים במהלך הקמפיין הופצו  מסמכים המכפישים את קלינטון על ידי גורמים רוסים.מקורות ב-FBI אישרו לסוכנות הידיעות "רויטרס" כי מספר מסמכים מזויפים דומים נבדקים. גורמים ממשלתיים ברוסיה מכחישים מעורבות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.