רבלין ביקש תמיכה מנציגי יהדות התורה, בכירים במפלגה: "טרם קיבלנו החלטה" (וידאו)

הבחירות לנשיאות המדינה: ח"כ רובי רבלין השתתף הבוקר בישיבת סיעת יהדות התורה כחלק מקמפיין הבחירות שלו. בכירים במפלגה: "לפי שעה עדיין לא הוחלט במי לתמוך. שמענו את רובי ואת מה שהיה לו להגיד על הקשר שלו עם החרדים, אך עדיין לא סוכם שום דבר"

המירוץ לתפקיד נשיא המדינה: ח"כ ראובן רבלין (הליכוד), מהמועמדים המובילים לתפקיד, השתתף הבוקר בישיבת הסיעה של יהדות התורה כשהוא מלווה בעוזרת הפרלמנטרית רבקה רביץ.

האם מדובר בסוג של הצהרה מצידה של הסיעה על תמיכה במועמדותו של רבלין? קשה לומר. רק לפני חודש השתתף ח"כ פואד בן אליעזר, המתמודד גם הוא לתפקיד, בישיבת הסיעה. אותה ישיבת סיעה נערכה לאחר שפואד לא תמך בחוק הגיוס, מה שללא ספק מקנה לו נקודות זכות אצל הנציגים החרדים בבואם להחליט על זהות המועמד בו הם יתמכו.

מנגד, גם לחבר הכנסת רבלין יש נקודות זכות לא מועטות בקרב החכי"ם החרדיים, בעיקר בשל יחסו למפלגות החרדיות ולנושאי הסטטוס-קוו לאורך השנים. בנוסף, העוזרת הפרלמנטרית של רבלין היא רבקה רביץ, ביתו של אברהם רביץ ז"ל ורעייתו של יצחק רביץ – סגן רה"ע ביתר עילית מטעם דגל התורה.

בכירים ב'יהדות התורה' אמרו בתגובה: "לפי שעה עדיין לא הוחלט במי לתמוך. שמענו את רובי ואת מה שהיה לו להגיד על הקשר שלו עם החרדים, אך עדיין לא סוכם שום דבר".

צפו בוידאו

סייע בכתבה ישראל שקולניק

[alooma ref="f978dea2615cb536cf58af5418cbc04b.mp4" src="1"]

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.