המירוץ צמוד: ה-FBI פירסם 1,000 מיילים חדשים על קלינטון

הסיכויים של הילרי קלינטון לזכות בנשיאות, (לפחות בסקרים) טובים יותר משל דונלד טרמאפ.

במקביל, רשת "פוליטיקו" דיווחה הבוקר (שישי) כי מחלקת המדינה האמריקנית שחררה יותר מאלף מיילים נוספים המכילים תכתובות מתוך רשת המיילים הפרטית של המועמדת הדמוקרטית לנשיאות.

הבחירות בארה"ב הפכו להיות צמודות יותר במירוץ למספר האלקטורים הנכסף. לעת עתה, הסיכויים של הילרי קלינטון לזכות בנשיאות, (לפחות בסקרים) טובים יותר משל דונלד טרמאפ.

הסקרים סותרים זה את זה, יש רשתות שנתנו את פלורידה לטרמאפ ויש כאלו שהעניקו אותה לקלינטון.  מנגד, מדינות כחולות כמו ניו המפשיר, קולרדו  ורג'יניה שם המירוץ צמוד, אפילו במדינה כמו וושינגטון הממסדית, הילרי מובילה רק ב-4 אחוז.  

במקביל, רשת "פוליטיקו" דיווחה הבוקר (שישי) כי מחלקת המדינה האמריקנית שחררה יותר מאלף מיילים נוספים המכילים תכתובות מתוך רשת המיילים הפרטית של המועמדת הדמוקרטית לנשיאות.

טראמפ  שלא אוהב את ההתגייסות של הנשיא אובמה לעזרתה  המשיך לתקוף את הילרי על החקירה וטען אמש בעצרת בפלורידה כי הנשיא אובמה לא יכול לתמוך בה מכיוון שהיא "תחת חקירה פלילית".

המתמודד הרפובליקני דונלד טראמפ קרא אמש לנשיא אובמה שלא לתמוך בקלינטון. טראמפ טען כי הנשיא מצוי ב"ניגוד עניינים מכיוון שהיא נמצאת תחת חקירה פלילית".

גם בנו של המועמד, אריק טראמפ,התבטא בתכנית רדיו בקולורדו נגד מנהיג הקלו קלאס קלאן וניסה להתנער מתמיכתו באביו. טראמפ הצעיר אמר כי לדיוויד דיוק, המתמודד לסנאט מטעם לואיזיאנה "מגיע כדור בראש".

הדמוקרטי, ברני סנדרס תקף במהלך הלילה את טראמפ וטען כי כל הקמפיין שלו מבוסס על קנאות. "אנחנו לא נחזור לחברה קנאית", אמר הסנטור שהתחרה מול למען קלינטון במדינת המפתח של צפון קרוליינה.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.