"המלאך" החרדי שתרם כליה חזר בשנית (וידאו)

לאחר שהציל את חייו של ילד בן 11 על ידי תרומת כליה לפני כעשור, המלאך החרדי חזר אמש (שבת) לישראל בכדי למצוא לו תורם נוסף. צפו {תיעוד מרגש}

אחרי שהציל את חייו של ילד בן 11 על ידי תרומת כליה לפני כעשור, המלאך החרדי חזר אמש (שבת) לישראל בכדי למצוא לו תורם נוסף.

אריק סווים  תרם כליה לשרון, בן 22 ממושב הודיה, שסובל מאי ספיקת כליות. כשהיה בן 9 נדרש להשתלת כליה בפעם הראשונה. שנתיים לאחר מכן, כשהיה בן 11, נזקק פעם נוספת להשתלה – הוא יצא למסע בארה"ב בכדי לחפש תרומה שתציל את חייו.  סווים הפציע לחייו בפעם הראשונה. החרדי תושב קנזס סיטי לא פגש אותו מעולם והחליט לתרום לילד הצעיר כליה. ההשתלה הצליחה ועמה נולדה ידידות אמיצה בין השניים.

המפגש הערב- צילום: עזרי עמרם חדשות 2
המפגש הערב- צילום: עזרי עמרם חדשות 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אולם למרבה הצער, הכליה של שרון קרסה השנה פעם נוספת בשל מחלתו, ושוב הוא מצא את עצמו ברשימת ההמתנה להשתלת כליה.

כשנודע הדבר לסווים, שתרם לפני עשור את הכליה, הוא לא יכל לעמוד מנגד, אך הוא לא יכל לתרום כליה משלו  והפיץ את הקריאה בקרב סביבתו.

אם לא די בכך, במוצאי השבת הגיע  לישראל כדי לנסות לקדם את מציאת הכליה בעבור חברו הצעיר. אחרי שנים שלא נפגשו, שרון  הגיע במיוחד מנמל התעופה בן גוריון ושיכן אותו בביתו לשבוע הקרו

ההתרגשות במושב הודיה שליד אשקלון הייתה גדולה. "המלאך השומר שלי הגיע פעם נוספת להציל את חיי", אמר שרון. "כמעט ואי אפשר לתאר את זה במילים. זה אדם שמתמצת את כל הטוב שבעולם. לא ראיתי אותו קרוב לשבע שנים, ועכשיו הוא חזר לעזור לי להיחלץ מהמצב ממנו הוא הוציא אותי לפני כעשור".

 

"הרגשתי את הצורך להירתם פעם נוספת", הסביר סוויר. "עבר עשור מאז התרומה, ולא היה לי ספק שכשהוא יצטרך אני אגיע. אני מרגיש כמו אדם רגיל שמנסה לעשות את הדבר הטוב ביותר".

צפו בוידיאו באדיבות רשת

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.