האייפונים הגיעו לישיבות: בחורים ניפצו את המכשירים

המלחמה כנגד המכשירים הפסולים עולה שלב: אנשי חינוך במגזר החרדי יוצאים למסע הסברה בקרב בני הישיבות שמנפצים את המכשירים הפסולים

המלחמה כנגד האייפונים הפסולים מגיעה לערים החרדיות: בני ישיבות רבים נחשפים באמצעות המכשירים הפסולים למראות שאינם הולמים.

רבנים אנשי חינוך ועסקנים כבר הכריזו בשער בת רבים על מלחמה רבתית כנגד המכשירים הפסולים, כיום רוב הציבור החרדי משתמש בחסימה לאותם אתרים.

במודיעין עילית הוקם לפני מספר חודשים ארגון 'משובב נתיבות' , בראש הארגון עומדים מספר אנשי חינוך שפועלים בקרב בני הישיבות ש'נחשפו' לאותם מכשירים.

בחודש האחרון הצליחו אנשי הארגון לשכנע עשרות בני נוער בהם בחורי ישיבות לזרוק ולנפץ את האייפונים.

לאחר מסע שכנוע של אנשי הארגון ניפצו בחורי הישיבות את המכשירים הפסולים.

היום התייצב אחד העסקנים בקלויז המקומי  בברכפלד, באמתחתו שקית עם המכשירים המנופצים. בשיחה ל'קוקר' – הוא מביע סיפוק על פעילותו, "זה מחמם את הלב, אולם עדיין עבודה רבה לפנינו, בחורי ישיבות רבים נחשפים למראות שאינם הולמים, זה קורה גם במשפחות הכי טובות, איש לא חסין מפני המכשירים הפסולים", הוא מבהיר.

אייפון 3

אייפון 2

אייפון

 

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. שלום רב, האם הגעתי למשובב נתיבות? רציתי לדעת יש לי בן יחיד בן 15.5 לפני שנה וחצי הייתי בבית כנסת בבני ברק והיה מישהוא מהארגון שלכם שדרש על הארגון שלכם כמה חשוב לחתום על הוראת קבע והבטיח שמי שיחתום על הוראת קבע הוא מבטיח שהבן שלו לא ירד מדרך תורה ומצוות, אני ישר כששמעתי את זה בלי היסוס חתמתי על הוראת קבע ואני רוצה להגיד שהבן שלי לצערי ירד מהדרך אני לא רוצה לפרט לאן הוא הגיע! חפישתי מישהוא שאוכל לדבר איתו בנושא ולא מצאתי אפילו טלפון שלכם אין לי.
    נא לחזור אליי אם אפשר למייל זה מחכה לתגובה. המון תודה ובתקווה לבשורות טובות.

    לוי נורית |
    הגב