בלב בני ברק: קרב נגד חדר כושר לנשים (וידאו)

משפחה חרדית הקימה חדר כושר לנשים בבני ברק ברחוב בלוי, אך רב השכונה והשכנים מתנגדים לכך בכל תוקף ועושים הכל כדי לסגור את המקום. צפו {תיעוד ממצלמות האבטחה}

בעלת המקום שרה גנוט, מפעילה כבר כמה שנים חדר כושר לנשים חרדיות בלבד. לפני כמה חודשים היא שכרה סטודיו חדש ברחוב בלוי שבבני ברק, ובו מתבצעת הפעילות תוך הפרדה בין נשים לגברים.

אך לטענתה, לאחרונה החלו להתנכל לה ולמבנה בטענה שהמקום אינו צנוע ומביא לריבוי של נשים במקום.

במצלמות האבטחה רואים ילדים שמנסים להזיק למקום בכל מה שניתן, בין השאר סתמו את מנעול המכון באמצעות מסטיק, לקחו את משטח הדשא הסינתטי בכניסה, השליכו שקיות זבל על מכוניתה.

גנוט מספרת: "השכנים החלו בסאגה של אלימות קשה כלפי נשים מתוך המגזר, ילדים זרקו אבנים, הדפיסו פשקווילים וחילקו אותם לכל אישה שהגיעה להירשם ולהתעמל. נכתב בהם שאסור להתאמן אצלנו. רב המתגורר ברחוב אמר לנו שהוא לא מוכן שיהיה חדר כושר ברחוב כי יהיה ריבוי נשים".

לעומתה טוענים השכנים ל'קוקר' כי "הבעלים צריכים להתבייש במעשיהם, גם עיריית בני ברק טוענת כי מדובר כאן במקום ללא רשיון, הזוג לא מתנהג כחרדי בשכונה חרדית לגמרי, הם מצפצפים על החוק על פסיקת הרב ועל כל השכנים ופתחו בניגוד לחוק מכון כושר בדירתם, השכנים מנסים לכפות את הצדק בעקבות אוזלת ידה של המשטרה".

מעיריית בני ברק נמסר בתגובה: "נגד מר גנוט הוגש כתב אישום לבית משפט לעניינים מקומיים בשל ביצוע עבודות בנייה וחריגה מהמותר הכרוך בשינוי ייעוד בדירת מגורים לחדר כושר, שאגב, מופעלים בו במשך כל שעות הפעילות מוזיקה ורעש ממכשירי התעמלות. שינוי ייעוד מגורים מצריך היתר ועדה מקומית לתכנון ולבנייה, אך במקרה דנן ישנה התנגדות מוחלטת של כל השכנים, ולכן אין מקום חוקי לאישור שינוי הייעוד. למכון הכושר אין גם רישיון עסק כנדרש בהתאם לחוק. לעומת זאת, חנויות לממכר כובעים, פאות, מוצרי חשמל ותיווך אינן טעונות רישיון עסק".

צפו: כך נלחמים בבני ברק בחדר כושר לחרדיות

‎Posted by ‎דיווח ראשוני‎ on‎ יום רביעי 2 דצמבר 2015

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. זאת תגובה של שכן שרודף את בני הזוג גנוט חסיד שוטה של הרב א.י. קרליץ, אני גר סמוך לחדר כושר ומעיד שאין רעש בחוץ ובחדר המדרגות. מדובר באנשים פאנטים וחשוכים שמכון כושר מצטייר להם כתרבות יוון. הם אינם מבינים מה התועלת הבריאותית בפעילות זו. במקום לעודד ולשמוח ולבא ולהשתמש בשירותי בריאות המונגשים להם ע"י ביתם הם מתנגדים בטענה של ריבוי נשים ברחוב. הזויים!!!

  חגית |
  הגב
 2. נכנסתי שם לבניין במקרה, וכל הבניין רועד מעוצמת הרעש והמכשירים הפועלים במבנה מיושן זה, אם זה לא היה מרכז בני ברק, כבר לא הייתה נשארת שם אבן על אבן.
  הפיכת דירת מגורים לחדר כושר נגד כל השכנים הוא מעשה ברוטלי וחסר מצפון והתחשבות מינימלית, וזה עוד לפני השאלה ההלכתית והחוקתית.

  ידל |
  הגב
  • זאת תגובה של שכן שרודף את בני הזוג גנוט חסיד שוטה של הרב א.י. קרליץ, אני גר סמוך לחדר כושר ומעיד שאין רעש בחוץ ובחדר המדרגות. מדובר באנשים פאנטים וחשוכים שמכון כושר מצטייר להם כתרבות יוון. הם אינם מבינים מה התועלת הבריאותית בפעילות זו. במקום לעודד ולשמוח ולבא ולהשתמש בשירותי בריאות המונגשים להם ע"י ביתם הם מתנגדים בטענה של ריבוי נשים ברחוב. הזויים!!!

   חגי |
   הגב