המלחמה על שוואקי: כך מתחרות תחנות הרדיו על …ראיון

אף אחד לא האמין, אבל מלחמת חורמה נערכת בין שתי תחנות הרדיו החרדיות על ראיון בכורה עם יעקב שוואקי. איך הכל התגלגל ומי ניצח בסוף?

מלחמת חורמה של ממש נערכת בימים האחרונים בין שתי תחנות הרדיו החרדיות, קול ברמה וקול חי, על… ראיון בכורה עם יעקב שוואקי לרגל הוצאת האלבום החדש.

חושבים שזה לא משהו ששווה להילחם עליו ואת מי זה בכלל מעניין? תחשבו שוב.

הכל, אולי, התחיל בהודעה של 'קול חי מיוזיק', תחנת המוזיקה של קול חי, שלאחרונה הוציאה הודעה בה פסלה לשידור שיר של שוואקי מהאלבום החדש, שיר בשם "א' ב' ג'". מצדו של האמן לא הבינו את הצעד הזה ולא אהבו אותו,  כמובן.

שבועיים לאחר מכן יצא האלבום המלא, וב'קול ברמה' הופתעו לגלות כי שוואקי בחר לקיים את ראיון הבכורה ב'קול חי', למרות פסילת השיר והריב, והראיון עם מנחם טוקר הוקלט השבוע ביום שני, כשהוא מיועד להיות משודר במוצ"ש הקרוב.

ב'קול ברמה', שמפרגן לדבריהם כל העת לשוואקי, פנו לזמר וטענו: "אנחנו נותנים לך במה ואתה נותן ראיון בכורה למתחרים?", שוואקי הקשיב, והסכים לקיים ראיון עם יואלי דיקמן, שישודר בחמישי (היום) בחצות הלילה, 48 שעות לפני קול חי. גם הראיון הזה כבר הוקלט.

ב'קול ברמה' שמחו על כך והוציאו אתמול פרסומים על "ראיון הבכורה" שייתן שוואקי לדיקמן הלילה.

אלא שב'קול חי' הגיבו על כך בצעד מוזר בהחלט, וכדי להקדים בשורה התחתונה את 'קול ברמה', פרסמו בדקות האחרונות כי הראיון עם שוואקי שיועד להיות משודר במוצ"ש, ישודר לבסוף היום בשעה 2 בצהרים, במקום תכניתו היומית של מנחם טוקר.

כדי להוסיף לכם עניין, נספר שהזמר כלל לא בארץ, וכדי לקיים את שני הראיונות האמורים היו צריכים בשתי התחנות תיאום טכני מול שוואקי, שליחת טכנאי הקלטה לביתו שבניו ג'רזי ועוד פרוצדורות, זאת למרות שממש בקרוב הוא עתיד להגיע לארץ ואפשר היה לקיים ראיון בתנאים נוחים בהרבה. "אך הכל הולך בדרך ל'ראיון הבכורה'", כפי שאומר מפיק באחת מתחנות הרדיו…

האם מישהו פה נסחף? קרוב לודאי שכן.

תגובות לא התקבלו משני הצדדים עד פרסום הידיעה. מפיקיו של שוואקי בארץ סירבו להגיב לסאגה.

המודעה של 'קול ברמה'
הציוץ האחרון של מנחם טוקר

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.