המליונר החדש של הצפון: זכה ב-28 מיליון בלוטו

תושב הצפון בן ארבעים, אב לחמישה, זכה בפרס הראשון של הגרלת הלוטו,  אשר נערכה במוצאי שבת,  הזוכה המאושר יפרד מן העמל  ויקבל 28 מיליון שקלים.

הזוכה המאושר סיפר כי בא לדוכן הפיס למלא טופס לוטו כפול שהיה מזכה אותו ב-56 מיליון שקלים, אולם  בטעות הוא מילא טופס רגיל.

"ילדי כבר מכינים רשימות, אני ממשיך לעבוד כרגיל". אמר הזוכה המאושר. כשהגיע לבית מפעל הפיס סיפר "אני ממלא מידי פעם לוטו. כבר שנים שיש לי תחושה שיום אחד אני אזכה בפרס הגדול והנה הפעם זה קרה. המקום בו אני ממלא בד"כ היה סגור אז ניגשתי לתחנת לוטו אחרת. היו הרבה אנשים מסביב, אז לקחתי טופס ומילאתי באוטו. אני תמיד ממלא טופס דאבל ובטעות מילאתי הפעם טופס רגיל. לאחר שסיימתי למלא הטופס גיליתי שמדובר בטופס רגיל, אבל החלטתי להשאיר את זה כך ולא למלא טופס חדש".

 לפני יציאתו לעבודה בדק את הטופס באינטרנט. "עברתי על הטופס עשרות פעמים. לא יכולתי לעכל את העובדה שניחשתי נכונה את כל הספרות ושזכיתי בפרס הגדול. בישרתי לאשתי שכמובן שמחה והחלטתי שאני יוצא לעבודה כרגיל, אמר.

עוד הוסיף הזוכה: "אני שמח ואין בי אכזבה על שלא זכינו ב- 56 מיליון שקלים ואשתי אכן צודקת – אילו הייתי מחליף את הטופס, וודאי לא היינו זוכים. לאורך כל היום בעבודה הייתי מרוגש מאוד. לא הצלחתי להתרכז וחיכיתי להגיע לבית מפעל הפיס כדי להיות בטוח שזכיתי. ניגשתי לבית הוריי, הייתי חייב לבשר להם. אני אדם עובד, בניתי את חיי בעשר אצבעות, שום דבר לא היה בקלות אבל גם לעולם לא היה חסר לנו דבר. כבר המון שנים אני עובד באותו מקום, אני מתכוון להמשיך ללכת לעבודה כרגיל".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.