"המלצות המשטרה נגד נתניהו יחוללו רעידת אדמה"

בנאום שנשא בכנס של איגוד יחסי הציבור באילת אמר חורב כי מסקנות המשטרה "יביאו הרבה מאוד מידע שלא ידוע לנו, והדבר הזה יהיה כאן רעידת אדמה"

יועץ המשטרה לשעבר ליאור חורב, התייחס בנאום שנשא בסוף השבוע להמלצות המשטרה וגילה כי "המלצות המשטרה נגד נתניהו יחוללו רעידת אדמה" – כך נחשף הבוקר בתוכנית "קלמן-ליברמן" בכאן רשת ב' על ידי יואב קרקובסקי. חורב אולץ לפרוש מתפקידו לאחר ביקורת ציבורית על ביזבוז כספי ציבור וכן על כך שפרסם פוסטים כנגד ראש הממשלה.

"בתוך תקופה של בין שבועיים לשלושה", העריך חורב, המשטרה תפרסם את המלצותיה כנגד רה"מ. את הדברים חשף בנאום בכנס של איגוד יחסי הציבור באילת שם אמר כי מסקנות המשטרה "יביאו הרבה מאוד מידע שלא ידוע לנו, והדבר הזה יהיה כאן רעידת אדמה".

חורב העריך עוד כי המסקנות של המשטרה יביאו לבחירות עד חודש מאי הקרוב.עד אז יחליף הליכוד את הנהגתו "המידע שייחשף יכלול את סעיפי האישום, פרטים מתוך הסעיפים ורשימת המעורבים המלאה", הוסיף. "נתניהו לא מנהל מערכה על חפותו, אלא מערכה על שלמות הקואליציה. זו מערכה פוליטית ולא משפטית, ועד עכשיו הוא מצליח בה". עוד הוא הוסיף כי "הוא מתחזק קואליציה למרות חקירות מורכבות מאוד, אך נתניהו חצה את הרוביקון שבו הוא התחיל להיות נטל על הליכוד".

חורב טען עוד, "מי שמייחס לראש הממשלה ולו גרם אחד של חוסר תכנון עושה לו עוול. אין יצור פוליטי מתוכנן יותר, מהודק יותר ומבושל יותר מאשר בנימין נתניהו". עוד הוא הוסיף: "האיום המרכזי שנשקף היום לליכוד הוא קמפיין 'מושחתים נמאסתם'. הקמפיין הזה הוא כמעט היחיד בפוליטיקה הישראלית שיכול לגשר על שמאל וימין".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.