המלצרית הערבייה בשרונה משחזרת(וידאו)

המלצרית ששוחחה עם המחבלים משחזרת בראיון לעודד בן עמי בערוץ 2 שלב אחר שלב כיצד הגיעו המחבלים – עד לרגע שבו ריססו לכל עבר,"הם לא נראו לחוצים בכלל, צחקו וחייכו. שתי דקות אחרי שדיברתי איתם, התחילו היריות", אמרה המלצרית. צפו בראיון. {אמרתי להם: "ברוכים הבאים"}

כשבוע לאחר הטבח במתחם שרונה, המלצרית ששוחחה עם המחבלים משחזרת בראיון לעודד בן עמי בערוץ 2 שלב אחר שלב כיצד הגיעו המחבלים – עד לרגע שבו ריססו לכל עבר,"הם לא נראו לחוצים בכלל, צחקו וחייכו. שתי דקות אחרי שדיברתי איתם, התחילו היריות", אמרה המלצרית.

המלצרית ששירתה את המחבלים  משחזרת את הדקות דקות לפני שקמו מהשולחן והחלו לירות לכל עבר, "עבדתי במסעדה בפנים, אחת המלצריות יצאה להפסקה והחלפתי אותה באזור שלה שהיה בחוץ", מספרת חנין חוסיין, שעדיין לא התאוששה מהטראומה שחוותה. "ראיתי שיש שולחן עם אנשים חדשים והלכתי לקחת הזמנה מהם".

המחבלים ישבו בחליפות ונראו כמו אנשי עסקים, מעיינים בתפריטים באנגלית – חוסיין התחילה לדבר איתם באנגלית: "הבנתי שהם לא מבינים מה אני אומרת ושאלתי באיזה שפה לדבר איתם, הם אמרו שהם מבינים ערבית. אמרתי להם שגם אני יודעת ערבית ושהם יכולים לדבר איתי, אז הם סימנו לי בתפריט מה הם רוצים".

הם שאלו אותי מאיפה אני, אז אמרתי שאני מהצפון", היא מספרת על המחבלים. "הם אמרו שהם מחברון, אמרתי להם ברוך הבא. היה להם מראה של אנשי עסקים, הם לא היו לחוצים או מתוחים, צחקו וחייכו".

בשלב זה,חוסיין הלכה להביא לשניים את ההזמנה – ואז חזרה לשולחן והביאה להם את מה שביקשו. "חזרתי שוב פנימה, לא הספקתי אפילו לצאת אליהם כדי לשאול אם המנה טעימה להם והכל בסדר, ואז שמעתי יריות. עברו ממש דקה או שתיים מאז שדיברתי איתם וזה התחיל".

"הסתכלתי על מנהל המשמרת שלי וראיתי אותו במצב לא נורמלי, הוא ואני לא הבנו מה קורה. זמן קצר אחרי כבר הבנתי שיש פיגוע במסעדה – והתחלתי לברוח לתוך המרקט", היא משחזרת. "צרחתי שיש פיגוע, התחלתי לצעוק לאנשים שיקומו ושיברחו, אנשים לא הבינו מה קורה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.