מעמ 0 על מים וחשמל רק בתקציב הבא

על פי הנוסח שגובש בין דרעי לנתניהו, הממשלה מסמיכה את שר האוצר ואת השר לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל, ליישם את החלטת הממשלה בדבר יישום ההסכם הקואליציוני עם מפלגת ש״ס לעניין מימון הפחתת מע״מ אפס לתחבורה ציבורית, מים וחשמל שיצא לפועל רק בתקציב הבא {הסחבת נמשכת }

לאחר התעקשותו של דרעי: הממשלה אישרה כעת את הצעת מע״מ אפס שהגיש שר הפריפריה אריה דרעי שיכנס לתוקף רק לאחר התקציב הבא וזה גם רק לאחר ששר האוצר משה כחלון יאשר את המתווה.

על פי הנוסח שגובש בין הצדדים, הממשלה מסמיכה את שר האוצר ואת השר לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל, ליישם את החלטת הממשלה בדבר יישום ההסכם הקואליציוני עם מפלגת ש״ס לעניין מימון הפחתת מע״מ אפס לתחבורה ציבורית, מים וחשמל למיעוטי יכולת, באופן המיטבי ביותר עד לתאריך 1.1.16 – כלומר הרבה אחרי העברת התקציב החדש.

השר דרעי אמר לאחר אישור ההחלטה: ״אני שמח שההחלטה התקבלה. הבטחתי ואני מקיים. הבטחתי מע"מ אפס על מוצרי יסוד והמוצרים הללו הם מוצרי יסוד בסיסיים ביותר. ההחלטה תטיב בעיקר עם האוכלוסיות החלשות ועם אלה שאנחנו חייבים לעזור להם. אני רוצה להודות לראש הממשלה בנימין נתניהו ולשר האוצר משה כחלון על התמיכה בהחלטה"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.