"הממשלה לא מתפקדת"

שר הביטחון לשעבר, אביגדור ליברמן, מתח ביקורת על המדיניות הביטחונית של הממשלה הנוכחית במהלך סיור בשדרות: "ממשלה כמו שראינו בשבוע האחרון לא מתפקדת – אלא שורדת".

שר הביטחון לשעבר, אביגדור ליברמן, מתח ביקורת על המדיניות הביטחונית של הממשלה הנוכחית במהלך סיור בשדרות: "ממשלה כמו שראינו בשבוע האחרון לא מתפקדת – אלא שורדת".

ליברמן סיפר לתושבי הדרום: "אתמול כולנו ראינו את האבסורד שנקלענו אליו. השב"כ חשף חוליית חמאס מיהודה ושומרון שהופעלה מעזה וההנחיה שקיבלה היתה לבצע פיגוע רציני בישראל. בנוסף, גם אתמול וגם היום הועבר דלק קטרי לרצועה ובחודש הבא נעביר לשם עוד 15 מיליון דולר – והם עושים מאמץ להוציא פיגועים", תקף ליברמן. "אני חושב שזה מצב אבסורדי. לכולם ברור שאנחנו צריכים להכריע את הטרור ולא להיכנע לו".

"אני חושב שמה שקריטי זה קודם לשנות כיוון ומדיניות. ממשלה כמו שראינו בשבוע האחרון לא מתפקדת אלא מנסה לשרוד בכל מחיר וזה לא מצב בריא. במצב בריא צריך לחזור לבוחר ולאזרח ולבנות מדיניות חדשה", הוסיף ליברמן.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ליברמן שר"י כתב ספר תורה עם ר' חיים קנייבסקי שליט"א (סליחה עם יענקושי) ומיד רץ לכנסת להצביע למען תחבורה ציבורית בשבת, שומו שמים, איזה חילול השם!!! ואין פוצה פה ומצפצף, למה לא? איפה גפני ומכלב? וכו' איפה הלב? ליברמן שם רשעים ירקב, זה הוא הגוזר על החרדים – גְּזֵירַת גִּיוּס הַשְׁמַד וְהַזִימָּה. הוא מדבר ברבים כשונא עולמי של התורה הקדושה, שונא החרדים, שונא התמימים, שונא את הקב"ה, שונא המצות ד' ית' שמו.

  ליברמן שר"י כתב ספר תורה עם ר' חיים קנייבסקי שליט"א (סליחה עם יענקושי) ומיד רץ לכנסת להצביע למען תחבורה ציבורית בשבת, שומו שמים, איזה חילול השם!!! ואין פוצה פה ומצפצף, למה לא? איפה גפני ומכלב? וכו' איפה הלב?

  שלוחי יענקושי – הם התביישו עשו הכל למנוע כל סימן, לא איפשרו לצלם בשביל שלא ישארו סימנים ממה שקרה שם, מדובר היה בקירובו של מי שאוכל דבר אחר ביום הכפורים, מחלל שבת בפרהסיה, עומד בראש המערכה האנטי דתית בכל הקשור לשבת ודבר אחר וכו' ועמו יחד ר' חיים קנייבסקי כותב ספר תורה? ולא די בכך הוא אף מברך אותו למרות שרובינשטיין שר"י מזכיר המועצת אומר לו כי אינו יודע איזה מצוה הוא כן מקיים, היינו שלא מקיים שום מצוה, וכל זה קרה לאחר שכבר ידעו כי הוא פרש ממשרד הבטחון. מילא לפני כן טענו כי צריכים אותו למען 'חוק גיוס השמד' בשעה שזה קרה ברור היה כי הוא כבר לא יכול לעשות כאן דבר הוא כבר לא שר הבטחון, ובכל זאת קירבוהו יענקושי בצורה שלא מקרבים יהודים עובדי ד' רק מפני שהם חסידים.

  מדהים היה זה לראות, איך שאביגדור ליברמן אוכל הדבר אחר והמחלל שבת בפרהסיא וחשוד על ג' עבירות חמורות, יוצא מבית ר' חיים קנייבסקי ונוסע לכנסת על מנת להיאבק למען תחבורה ציבורית בשבת, הוא וכל סיעתו הצביעו למען החוק הזה, ליברמן שר"י לא התרשם כלל בביתו של ר' חיים קנייבסקי, שלפחות לרגע יהרהר אולי הוא טועה אולי עליו לרכך עמדות בכל הקשור לשבת לתורה ומצוות, ליברמן ידע כי יותר מה שיש לו ענין להגיע לבית ר' חיים קנייבסקי יש להם ענין שהוא יגיע אליהם. ליברמן שם רשעים ירקב, זה הוא הגוזר על החרדים – גְּזֵירַת גִּיוּס הַשְׁמַד וְהַזִימָּה. הוא מדבר ברבים כשונא עולמי של התורה הקדושה, שונא את החרדים, שונא את התמימים, שונא את הקב"ה, שונא מצות ד' ית' שמו.

  על בית ר' חיים קנייבסקי להבהיר בצורה ברורה מה היא המדיניות לכל אחד אחר מי יכול להכנס לרב, האם מחללי שבת יכולים לכתוב עמו ספרי תורה, ואם לא מדוע עם ליברמן כן?

  ברור כי אנשי בית ר' חיים קנייבסקי ובראשם יענקושי שר"י חשים כאן לא נעים ולכן לא איפשרו לצלם את האירוע, ובכל זאת בימינו כאשר הכל גלוי אין עוד שום סודות אי אפשר היום להעלים גם את מה שאתה עושה בבית בחדר פרטי, מעשים מן הסוג הזה צריכים הסבר, אביגדור ליברמן שר"י הוכיח כי הוא האיש החזק, ומציאות היא, לא הוא התקפל לבית ר' חיים קנייבסקי אלא הם התקפלו אליו, וההוכחה משם הוא הגיע לכנסת על מנת להרים ידיים בעד הרבות חילולי שבת בישראל.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. הסירו ידיכם הטמאים מישראל הק'

  הסכנה ברורה, על חוק הגיוס – נתניהו רוצה להעביר את החוק כמו שהוא, את הנוסח של משרד הביטחון ללא שינויים, יש לו במקרה הזה את תמיכת הרשעים, המסריחים, המסיונרים, העמלקים, מכת ערב רב, לפיד וליברמן. אבל מתברר שזה מלחמה כרגע מול כל החרדים.

  וגם ליברמן שם רשעים ירקב, זה הוא הגוזר על החרדים – גְּזֵירַת גִּיוּס הַשְׁמַד וְהַזִימָּה. הוא מדבר ברבים כשונא עולמי של התורה הקדושה, שונא החרדים, שונא התמימים, שונא הקב"ה, שונא מצות ד' ית' שמו.

  ליברמן שם רשעים ירקב שאין לו ולכל החכי"ם שהם בעד הניוס כולל חכי"ם מדגל
  וכו' אין חלק לעולם הבא, ליברמן ולפיד הם שונא תורה, אנושיות וחרדים. הם רומסים ודורסים ברגל גאה כל דבר שבקדושה, אין במדינה אדום שנוא יותר מליברמן. אביגדור ליברמן ידוע – כרשע, עריץ, שמתאכזר לא מהיום לתורה ולמצוות, שונא את השם את התורה, האנושיות והחרדים – רומס ודורס ברגל גאה כל דבר שבקדושה' ביחד עם חכי"ם דגל התורה!!!!! שרוצים את חוק גיוס השמד!!!!

  הוא קורא להכניס גרים לישראל נגד דעתה של רבנים, כאילו ומדובר כאן באדם שיש לו 175 מנדטים. בקושי 6 מנדטים יש לו. יש כאן ריב עם חמור אחד, עריץ ורשע, שיש לו שנאה לתורה ולחרדים, ולכל דבר שבקדושה. אני בטוח אם יעשו סקר ימצאו שאין במדינה אדם שנוא יותר ממנו.

  המלחמה היא נגדו היינו נגד הס"ם. הוא הכי אכזרי במדינה. אנחנו רק מבקשים שישימו אותו שגריר בנורבגיה, כמו שכתוב בתורה שהארץ מקיאה את הרשעים. אולי אז יאהבו אותו. חייבים לזכור: כל מי שהרים יד בעד שוויון בנטל וסנקציות פליליות בממשלה הקודמת, אין לו חלק לעולם הבא וחלק בתורה. פשוט כפשוטו ממש. הסירו ידיכם הטמאים מישראל הק'…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב