המסמך שחושף את הבלוף של דרעי

בתקופת השר חיים כץ ניתנו 62 היתרים לעבודות בממוצע בחודש – בדיוק כמו בתקופה כשהשר הממונה היה אריה דרעי, גם לגבי מכסת העובדים דרעי וכץ מובילים

מדוע החרדים מתעקשים לפרק את הממשלה על השבת? על פי מסמך שחושף הערב (רביעי)ערוץ 2 נדמה כי אין סיבה מהותית לעשות זאת שכן, בתקופת השר חיים כץ ניתנו 62 היתרים לעבודות בממוצע בחודש – בדיוק כמו בתקופה כשהשר הממונה היה אריה דרעי.

מהבדיקה עולה כי בתקופתו של משה כחלון היו 57 עבודות, אצל ראש הממשלה בנימין נתניהו, היו 40 עבודות, ואצל נפתלי בנט 44, אצל השר אריה דרעי, שאמור למנוע את העבודות, הגיעו היקפי חילולי השבת ל-62 היתרים. אגב, זה אותו דרעי שנלחם כעת על חוק המרכולים.

נתון נוסף, מלמד שהשר חיים כץ אישרו ל1,134 עובדים בממוצע לחודש, כחלון התיר ל כ-1,457 לעבוד בשבת, אצל בנימין נתניהו 1,030, דווקא אצל נפתלי בנט עבדו רק 700 עובדים בחודש בממוצע ואילו אריה דרעי שכאמור נלחם כעת על חוק המרכולים – התיר ל- 1,213 עובדים – לעבוד בשבת.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דרעי איש אומלל שמזיק לעצמו

  כל מה שנוגע דרעי נכשל

  איש כושל |
  הגב
 2. [אוי ואבוי אם התגובה שלי לא תפורסם,אני יתבע אתכם] בעל האתר צבי עמאר ממרסיי אני לא סובל

  אותך .לא יעזור לכם כלום שס 10 מנדטים אלי ישי 0 עגול, תקלטו אנחנו שולטים ואתם תכניעו את עצמכם לנו בין אם תרצו ובין אם לא ההיללואא דצדיקייא לא תתן לכם מנדט אחד!!!!!!! לדעתי אפשר לסגור את כסא רחמים אם היא מזיקה לשס

  חי איש גמזו |
  הגב
 3. ויש עוד תמימים שחושבים שהמכלוף מייצג דת

  אומללים השסניקים שהאסיר מהתל בהם

  נתן טא |
  הגב