חרדי מפורסם הטריד את בנותיו

הותר לפרסום: אב חרדי מירושלים ל-11 נעצר בחשד לביצוע עבירות קשות בשתיים מבנותיו. היום הוגש נגדו כתב אישום והמשטרה ביקשה להאריך את מעצרו של האיש, גבר כבן 50, עד תום ההליכים. החשוד הוא קרוב משפחתו של אחד מהרבנים החשובים ביותר בעולם החרדי. {פרשה מזעזעת}

הפרשה שמטלטלת את הציבור החרדי היום (חמישי) הותר לפרסום כי אב חרדי מירושלים ל-11 נעצר בחשד לביצוע עבירות קשות בשתיים מבנותיו. היום הוגש נגדו כתב אישום והמשטרה ביקשה להאריך את מעצרו של האיש, גבר כבן 50, עד תום ההליכים.

החשוד הוא קרוב משפחתו של אחד מהרבנים החשובים ביותר בעולם החרדי.

מהמשטרה נמסר כי המעצר בוצע "בסיומה של חקירה מורכבת ורגישה שבוצעה בליווי גורמי רווחה". האב נעצר לפני שבועיים והועבר לחקירה במרחב ציון במשטרה, בה עומת עם הגרסאות שמסרו שתיים מבנותיו. מאז הוארך מעצרו של החשוד מספר פעמים.

במשטרה הוחלט על הקמת צוות חקירה מיוחד (צח"מ), בעקבות תלונת הבנות. שתי הצעירות , כיום בנות 23 ו- 15.5,  טענו כי נפגעו על ידי אביהן מאז היו בנות 7 ו-11: גרסתן כללה פגיעה מתמשכת וארוכת שנים שבמהלכה ביצע האב בבנותיו מעשה סדום ומעשים מגונים – כך טוענים במשטרה. מהחקירה עולה כי אבי המשפחה פגע  בבתו הגדולה מאז הייתה בת 7 ועד שעזבה את בית המשפחה בגיל 17.

על פי כתב האישום, מאז שעזבה הבת הגדולה את בית המשפחה החל האב לפגוע  באחותה הקטנה שהייתה אז כבת 11, והמשיך לפגוע בה עד לחשיפת הפרשה לפני כחודש. המקרה נחשף כשהבת הגדולה גילתה שהאב ממשיך בפגיעותיו גם כלפי אחותה הקטנה, וסיפרה על כך לקרובי המשפחה. במסגרת החקירה נבדק בין היתר חשד כי אחיות נוספות נפגעו על ידי האב, אך בשלב זה לא נמצאו ראיות לגבי מקרים נוספים.

מהמשטרה נמסר כי מדובר בחקירה רגישה ומורכבת שהובילה למעצר חשוד אשר ביצע במשך שנים ארוכות התעללות ופגיעה קשה בבנותיו: "הודות לשיתוף הפעולה עם בני המשפחה ואנשי הקהילה, נפתחה חקירה מקצועית ורגישה שבסיומה גובשה תשתית ראייתית שהובילה להגשת כתב אישום חמור". בית המשפט הוציא צו איסור פרסום חלקי על חלק מפרטי הפרשה.

"החשוד ביצע לכאורה עבירות חמורות בשתיים מבנותיו", אומר מפקד צוות החקירה (צח"מ) במרחב ציון במשטרה, סנ"צ גלעד בהט. "המקרים החלו כאשר הבת הבכורה הייתה בת 7 ונמשכו לאורך כעשור עד שהיא עזבה את הבית. אז המשיך החשוד לפגוע גם בבתו הקטנה יותר. לאחרונה גילתה הבת הבכורה שגם אחותה נפגעה והחליטה לחשוף את הפרשה. בחקירתו של החשוד נחשפנו למעשים מזעזעים שביצע החשוד בבנותיו לאורך שנים ובתדירות גבוהה, והיום הוגש כתב אישום בבית המשפט המחוזי בגין העבירות החמורות הללו"

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. צריך לבדוק איך היחסים שלו אם אשתו והאם אין פה עלילה מקרב בני המשפחה, משום מה זה מריח לא טוב

  מנחם |
  הגב
  • כותב מספר אחד צודק מדוע רק עכשיו היא שיתפה פעולה איפה היא הייתה עד היום? אני לא מאמינה שהיא לא ידעה כלום!
   לא ייתכן שיעשה כזה עוול בבית ואף אחד לא יודע.
   מריח פה משהו רקוב ונקמן.

   **** |
   הגב