המסעדה בגאולה שעוברת ל"קהילות"

על רקע המאבק של בעלי החנויות בגאולה כנגד ועד הפעולה שהחליטו לסגור את החנויות – טלטלה בשוק המסעדנות הירושלמי: 'אליז' עוברת לכשרות קהילות

עשור לאחר שהחלה את פעילותה בירושלים, רשת המסעדות 'אליז' עוברת לכשרות של "בד"ץ קהילות": לאחר שנים רבות שבהם הרשת נהנתה מהכשרות של הרב רובין שליט"א "בד"ץ מהדרין", החל מיום ראשון הקרוב כ"ז בטבת (14.1.18) עוברת הרשת לכשרות של "בד"ץ קהילות". המעבר מהכשרות של הרב רובין ל"בד"ץ קהילות" נעשה לאור בקשת הלקוחות הוותיקים של הרשת, שביקשו את הכשרות המהודרת של "בד"ץ קהילות".

על רקע המאבק סביב שעות הסגירה של העסקים בשכונת בית ישראל, השוכנות בסמיכות לישיבת 'מיר', ביקשנו לברר האם המעבר לכשרות "בדץ קהילות" ישפיע על מועדי הסגירה של הסניף הראשון של הרשת, בשכונת בית ישראל. ברשת 'אליז' הדגישו, כי למרות שבניגוד ל"בד"ץ מהדרין", ב"בד"ץ קהילות" אין הגבלה של שעות הפתיחה של המסעדות, הרשת תקפיד על סגירת הסניף בשכונת בית ישראל בשעה 23:00 : "אנחנו נקיים את בקשת מרן ראש הישיבה, וכל עוד כל בעלי המסעדות בשכונת בית ישראל, יקפידו על שעת הסגירה שנקבעה, המסעדה שלנו תיסגר באותה השעה", מדגיש ברל פרי בעליה של רשת המסעדות 'אליז'.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. בדיחה מטופשת....

    צרכני הרשת הותיקים ביקשו… איזה בדיחה מטופשת.
    כנראה שמישהו רצה לחסוך כמה שקלים….

    קהילות |
    הגב