המעומד הרפובליקני של נתניהו (וידאו)

הכירו את מראק רוביו שנתמך על ידי המיליארדר שלדון אלדסון רוביו ימני שמתנגד להפלות ותומך בקיצוץ במסים, תנאי סף למועמד רפובליקני { התקווה הרפובליקנית}

הבחירות בארצות הברית ממשיכות לנפק כותרות: הבחירות המקדימות למפלגה הרפוליקנית בניו המפשייר, יכולות להיות נקודת הפריצה של מרקו רוביו, המועמד הכריזמטי חסר הניסיון .רוביו נתמך על ידי המיליארדר שלדון אלדסון ומקבל סיקור אוהד בישראל היום של ראש הממשלה נתניהו שאף הוא תומך בו בחשאי.

רוביו ימני שמתנגד להפלות ותומך בקיצוץ במסים, תנאי סף למועמד רפובליקני כיום שהופכים אותו לפופולרי בקהלים אידיאולוגיים רבים והפך לתקווה הגדולה של הרפובליקינים.

 הכתבה על רוביו – באדיבות רשת


ואילו בצד הדמוקרטי נערכה הצבעה בבחירות המקדימות (פריימריז) בניו המפשייר, שנחשבת למשמעותית וגורלית עבור מועמדים רבים, נפתחה הבוקר (שלישי). העיירה הקטנה דיקסוויל נוטץ' הייתה הראשונה להתחיל – ולסיים – את ההצבעות: 9 אנשים בלבד הצביעו בתקווה לסמן את המשך התוצאות. כצפוי, המועמד הדמוקרטי ברני סנדרס – שזוכה לתמיכה גדולה בניו המפשייר – זכה בכל ארבעת הקולות של המצביעים הדמוקרטים, בעוד איש לא הצביע עבור הילארי קלינטון. אצל הרפובליקנים טראמפ גרף שני קולות, אך הפסיד ליריב מפתיע.

סנדרס מוביל בסקרים האחרונים בפער דו ספרתי (61% לעומת 35%) על קלינטון, ובמטה של המועמד היהודי בן ה-74 מקווים להמשיך במומנטום – לאחר ההפסד הצמוד באייווה. בעיירה הקטנה הצביעו גם חמישה רפובליקנים: שלושה מהם תמכו בג'ון קייסיק, מושל אוהיו, שזוכה לתמיכה במדינה – בעוד טראמפ קיבל שני קולות. המועמדים האחרים, בהם טד קרוז, מרקו רוביו וג'ב בוש, נותרו מאחור לפחות בשלב זה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.