המועמד לנשיאות מאיר שטרית בראיון ל'קוקר': "הגיע הזמן שהחרדים יגמלו לי" (וידאו)

המועמד לנשיאות מאיר שטרית הגיע בשעה 15:40 לישיבת סיעת יהדות התורה בכדי לזכות בקולות החרדים: בראיון לקוקר הוא אומר: תמיד עזרתי לחרדים, הגיע הזמן שיגמלו לי" – צפו בוידיאו

רכבת המעומדים לנשיאות המדינה עושה בשעות האחרונות את דרכה לעבר חדר סיעת יהדות התורה. המעומדים שבימי קיץ נוסעים לים להשתזף מהשמש הקופחת, מכתתים רגליהם במסדרונות הכנסת במטרה לזכות בקולתיהם של חברי הכנסת החרדים.
 כמו, פואד, ריבלין, ואיציק גם  המועמד לנשיאות מאיר שטרית הגיע בשעה 15:40 לישיבת סיעת יהדות התורה.

[alooma ref="4aab30eed56e6ceb696ef6c0350becbe.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

יש לציין, כי שטרית יזם את הפגישה. שאלנו, כיצד הייתה הפגישה? "הרגשה טוב קיבלו אותי בחום", השיב שטרית בשיחה ל'קוקר' '"שוחחנו שיחה חברית, אני מכיר את כולם מאז כניסתם לכנסת, משנת 81 אני כאן". הוא אמר.
שטרית מציין, ומפרט:  "ניהלנו שיחה בנושים שעומדים בסדר היום. לשמחתי אני חושב שהשיחה דיברה בעד עצמה. החכי"ם החרדים אמרו לי שיקיימו התייעצות האם לתמוך בי, חברי הסיעה לא חתמו לי . רובם לא חתמו לאף אחד. יש לי מספיק חתימות".

לגבי הסיכויים הוא אומר: "היה לי גם ישיבות עם חברי בסיעה בנפרד, התחושה היא טובה" .

לסיום הוא אומר:  "לאורך  כל התקופות תמכתי ועזרתי למגזר החרדי בכל התחומים, אני חושב שהיום שבאתי לבקש עזרה אני מקווה שיחזירו לי"..

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מגאדם נאלח משונאיה הגדולים של היהדות החרדית האותנטית, ומהפגעים ובמזים הגדולים ביותר של מנהגי החרדיםף והחרדים באשר הם

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. אחד מהעוזרים הגדולים של היהדות החרדית?! מי שאחרי תחנונים מעביר תקציבים שבלאו הכי מגיעים לציבור מנסה לתפוס טרמפ על זה?! מעשה בבית ספר בנות שהגיעו לפגישה עם כבוד השר מאיר שטרית בתקופה ששימש שר החינוך, כנראה שזה היה מתחת לכבודו להיפגש עם בנות דוסיות אז ה המת והמתינו עד שהוא הואיל בטובו להציץ ואז על מה הוא דיבר איתם, על זה שהוא מתפלא שבזמנים שלנו אנשים מתנהגים בצורה חשוכה ומפרידים בין בנים לבנות בבית ספר.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. חצוף, ועז פנים מרודפיה הגדולים של היהדות החרדית, רפורמי במהותו וטיפש בהוותו

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב