המעצר הוארך ביומיים: הרב ברלנד התמוטט ופונה לבית חולים

ניצחון לרב ברלנד: בדיון שנערך בכלא ניצן החליט השופט להאריך את מעצרו של רבה של קהילת שובו בנים ביומיים בלבד, בכך נדחתה בקשת המשטרה להאריך את מעצרו בשבעה ימים.

במהלך הדיון הרב ברלנד חש ברע והתמוטט, מיד לאחר מכן הוא פונה לקבלת טיפול בבית החולים אסף הרופא

מכה למשטרה: בדיון שנערך בכלא ניצן החליט השופט להאריך את מעצרו של הרב אליעזר ברלנד, רבה של קהילת שובו בנים ביומיים בלבד. בכך נדחתה בקשת המשטרה להאריך את מעצרו ב-7 ימים.

במהלך הדיון הרב ברלנד חש ברע והתמוטט, מיד לאחר מכן הוא פונה לקבלת טיפול בבית החולים אסף הרופא, והלילה ככל הנראה הוא לא ישהה בכלא.

פרקליטתו של הרב ברלנד רחל תורן הביעה התנגדות להארכת מעצרו וביקשה לזרז את ההליך המשפטי בו יתושאלו העדים כנגד הרב ברלנד, בסיכום הדיון החליט השופט  להאריך את מעצרו ביומיים בפרק זמן זה יערכו עימות עם המתלוננות כנגדו.

אם אכן הרב ברלנד ישוחרר כעבור זמן קצר יהיה זה מכה למתנגדי הרב ברלנד שיצליח לבסס את שלטונו בקהילת שובו בנים מחדש, וזאת לאחר שנים של נדידה בין אירופה לאפריקה.

הבוקר, לאחר שנים בגלות באפריקה, הרב אליעזר ברלנד, מנהיג קהילת "שובו בנים" נחת הבוקר בשדה התעופה בן גוריון ומיד נעצר עם נחיתתו בישראל  נלקח למתקן השב"ס שם נחקר, לאחר מכן הרב יעבור לכלא ניצן

לאחר שנחת נישק הרב ברלנד את אדמת ארץ הקודש מול המאבטחים שאיפשרו לו זאת.

צפו בריקודים.

מחכים בכליון עינים לצדיק האמת שבדור בשדה התעופה

‎Posted by ‎הָרַב אליעזר ברלנד הַדַּף הָרִשְׁמִי Rabbi Eliezer Berland‎ on‎ יום שני 18 יולי 2016

המשטרה מסרה כי הרב ברלנד נעצר בתום הליך מאומץ וממושך בגין חשד לביצוע עבירות.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.