המפקד שחיבר תפילה בצוק איתן מונה למזכיר הצבאי של שר הבטחון

לאחר שלא קודם:  תת-אלוף עופר וינטר ימונה למזכיר הצבאי לשר הבטחון

לאחר שלא קודם:  תת-אלוף עופר וינטר ימונה למזכיר הצבאי לשר הבטחון, ובכך יכול להתקדם בסולם הדרגות ואולי להשפיע על החלטות בקרב הדרג הביטחוני.

עם מינויו לתפקיד יחליף תת-אלוף וינטר בתפקידו את תת-אלוף יאיר קולס  ששירת בתפקיד בשנים האחרונות. מועד ההחלפה יסוכם בקרוב.

משמעות ההודעה על המינוי החדש של וינטר היא שהוא אינו פורש מצה"ל אלא ממשיך בתפקיד החדש.

נזכיר שעופר וינטר שהיה מפקד גבעתי במבצע צוק איתן, פרסם דף לחייליו שכלל תפילה ״היה נא מצליח דרכנו אשר אנו הולכים ועומדים להילחם למען עמך ישראל כנגד אויב המנאץ שמך ״

ח״כ בצלאל סמוטריץ כתב לאחר שלא קודם:" ‏אם אני עופר וינטר אני פושט את המדים ויוצא לאזרחות. מערכת שלא יודעת להעריך אותו לא ראויה לו. באזרחות ידעו ללא כל ספק להעריך את האיכויות שלו ולאמץ אותן בשתי ידיים והוא יוכל לתרום רבות למדינה ולעם בכל מסגרת שיבחר ולהשאיר אבק לפוליטרוקים בצבא, שרוצים להשאיר את שולחן המטכ"ל נקי מכיפות".

 

 

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. חחחחחחחחחחחחחחחחח המשומד המתפלל, למי????

  חח חחחחח ח

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. מצחיק!!! "המפקד שחיבר תפילה" אפילו לא רואים כיפה על הראשו!!!! חיבר תפלה???

  מצחיק!!! "המפקד שחיבר תפילה" אפילו לא רואים כיפה על הראשו!!!! חיבר תפלה???

  חיבר תפלה??? |
  הגב
 3. טוביה הלוי שולזינגר בלאאמו"ר מרן הגר"ש רב ואב"ד קרית אתא מח"ס טוב הארץ על הש"ס ת.ד. 7 קרית אתא ת"ו 05276-11151:טל יום ד' לסדר אשר ייטב לך ולבניך אחריך יג' מנחם אב תשע"ח הילד איננו ואני אנה אני בא הלוא למשמע אוזן דאבה נפשנו, על בחור חמד מצויין גדול תושב העיר קרית אתא, הבקי בכמה וכמה סדרי מסכתות ואף נבחן על 400 דפי גפ"ת, שקדן עצום, תלמיד ישיבת בית הלוי בישוב ראש העין, אשר היה לאות ולמופת בשקידתו בתורה והיה לסמל של התמדה בימי בין הזמנים בעירנו קרית אתא, וכותלי בית המדרש יוכיחו. ובשנה האחרונה נפל בשבי האקדמיה והצבא, לאחר שפותה על ידי חבירו מישיבה קטנה, לעבור לישיבת כלאים באזור עיר חדרה, וכעת הוא בדרכו לשירות צבאי בצבא השמד. וה' ירחם כי מאז עבר למקום הנ"ל ירד מאוד מבחינה רוחנית. אוי לנו כי חטאנו! ובעוד הישיבה הנ"ל והעומד בראשה נמנים על עדת המשתיקים את גזירת הגיוס, וכתב ידו של ראש ישיבת בית הלוי יוצא במקום אחר בעלה נידף הידוע לשמצה [עיתון י.נ.] להכחיש את החי וכאילו 'אין כלום', וכפי הידוע לי כבר אירעו מספרים מקרים כיו"ב באותה ישיבה, אשר בחורים נפלו ממנה לצבא השמד. בחורים מוטטו כושל בי להרב ושכינה הועלה מקרב וכשלו איש באחיו כמפני חרב, איך יערב לי אכול ושתות בעת אחזה כי יסחבו הכלבים את כפיריך [קינות לתשעה באב] החותם בכאב ובצער טוביה הלוי בלאאמו"ר מרן הגר"ש זצוק"ל גאב"ד קרית אתא

  טוביה הלוי שולזינגר
  בלאאמו"ר מרן הגר"ש רב ואב"ד קרית אתא
  מח"ס טוב הארץ על הש"ס
  ת.ד. 7 קרית אתא ת"ו
  05276-11151:טל

  יום ד' לסדר אשר ייטב לך ולבניך אחריך יג' מנחם אב תשע"ח

  הילד איננו ואני אנה אני בא

  הלוא למשמע אוזן דאבה נפשנו, על בחור חמד מצויין גדול תושב העיר קרית אתא, הבקי בכמה וכמה סדרי מסכתות ואף נבחן על 400 דפי גפ"ת, שקדן עצום, תלמיד ישיבת בית הלוי בישוב ראש העין, אשר היה לאות ולמופת בשקידתו בתורה והיה לסמל של התמדה בימי בין הזמנים בעירנו קרית אתא, וכותלי בית המדרש יוכיחו.
  ובשנה האחרונה נפל בשבי האקדמיה והצבא, לאחר שפותה על ידי חבירו מישיבה קטנה, לעבור לישיבת כלאים באזור עיר חדרה, וכעת הוא בדרכו לשירות צבאי בצבא השמד. וה' ירחם כי מאז עבר למקום הנ"ל ירד מאוד מבחינה רוחנית.
  אוי לנו כי חטאנו!

  ובעוד הישיבה הנ"ל והעומד בראשה נמנים על עדת המשתיקים את גזירת הגיוס, וכתב ידו של ראש ישיבת בית הלוי יוצא במקום אחר בעלה נידף הידוע לשמצה [עיתון י.נ.] להכחיש את החי וכאילו 'אין כלום', וכפי הידוע לי כבר אירעו מספרים מקרים כיו"ב באותה ישיבה, אשר בחורים נפלו ממנה לצבא השמד.

  בחורים מוטטו כושל בי להרב ושכינה הועלה מקרב וכשלו איש באחיו כמפני חרב, איך יערב לי אכול ושתות בעת אחזה כי יסחבו הכלבים את כפיריך [קינות לתשעה באב]

  החותם בכאב ובצער
  טוביה הלוי בלאאמו"ר מרן הגר"ש זצוק"ל גאב"ד קרית אתא

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. צריך כבר עכשיו לצאת למלחמה! צריך להילחם מיד ולהראות שאנחנו מוכנים למלחמה! אם הם יהיו בטוחים במאה אחוז, שאנחנו כולנו נהיה מוכנים למלחמה כפשוטו, כמו כשבן גוריון ימ"ח וזכרו שאל את החזון איש זצ"ל, יש לי צבא אבל מה יש לך? אמר לו החזון איש מול הצבא שלי שמוכן למסור את הנפש כפשוטו לא יעזור כל הצבא שלך! את זה אנחנו צריכים להראות, זו ההשתדלות שלנו וזו החובה שלנו, למסור את הנפש כפשוטו, למסור את הנפש כפשוטו על כל צעד וצעד.......... כנסו..........

  אנחנו צריכים לעורר את הלבבות, שלצערנו רדומים, כמו שהרמב"ם אומר בתקיעת שופר שיש בזה רמז 'עורו ישנים משנתכם ונרדמים הקיצו מתרדמתכם'. בעוונותינו הרבים זה המצב היום לגבאי גיוס השמד והזומה. נתאר לעצמו אילו בזמן החזון איש ז"ל כשהיה את כל המערכה נגד גיוס בנות, היה מישהו בא ונותן לו עצה, לדחות את הכל בשלוש שנים. מה החזון איש היה אומר לו? – בעוד שלוש שנים יהיה יותר גרוע, צריך כבר עכשיו לצאת למלחמה! צריך להילחם מיד ולהראות שאנחנו מוכנים למלחמה! אם הם יהיו בטוחים במאה אחוז, שאנחנו כולנו נהיה מוכנים למלחמה כפשוטו, כמו כשבן גוריון ימ"ח וזכרו שאל את החזון איש זצ"ל, יש לי צבא אבל מה יש לך? אמר לו החזון איש מול הצבא שלי שמוכן למסור את הנפש כפשוטו לא יעזור כל הצבא שלך! את זה אנחנו צריכים להראות, זו ההשתדלות שלנו וזו החובה שלנו, למסור את הנפש כפשוטו, למסור את הנפש כפשוטו על כל צעד וצעד.

  ממישהו שמע מבתו של החתם סופר ז"ל שהאריכה ימים ושנים, שאמרה בשם אביה, שפעם ידעו, הוא השטן הוא היצר הרע, הוא מלאך המוות, היה לו שמות, וידעו להיזהר ממנו. היום יש לו שמות חדשים, 'נשתנו הדורות' ו'אין ברירה'. וידוע שהחתם סופר היה זה שאמר ש'חדש אסור מן התורה', בתוקף ובעוז, ובזה הוא הציל את כלל ישראל.

  וע"פ הלכה ועל דעל כל גדולי ישראל אסור לנו להיכנע אחרי דברים כאלו של שמד וזימה בצבא, הם החילונים רק מחלישים, וגם הם לא נכונים, ברוך ד' צמח לנו כאן דור שבאמת מוכן למסור את הנפש ממש, וזה החובה שלנו וזו ההשתדלות שלנו, וכל אחד צריך להיות כמו רבי עקיבא שאמר 'מתי יבוא לידי'. כתוב 'על מנת כן הוצאתי אתכם ממצרים על מנת שתקדשו את שמי ברבים', זו התכלית של כל הבריאה.

  להשים לב שעד עכשיו הם ניסו להילחם איתנו רק בכוח, עכשיו הם מנסים בדרך אחרת, עכשיו הם רוצים להמית אותנו במיתת נשיקה, העיקר שנמות. אבל הם צריכים לדעת שכל מה שהם יעשו, אנחנו נעשה נגדם מלחמה, הרב מפוניבז' ז"ל היה אומר, למה אומרים בעל הניסים 'על המלחמות', וביאר שהיו כאלו שהתנגדו ליוונים, כגון שלא יצאו מהמערה בשבת עד שהיוונים הרגו אותם. אבל הגיע זמן שמתתיהו אמר שצריך לצאת למלחמה נגד היוונים, ועל זה גופא אנחנו מודים, שהקב"ה נתן בליבם שעכשיו הדרך זה מלחמה מלאה ממש עד הסוף.

  ד' יעזור לנו שבזכות מסירות נפש, והציבור הגדול והקדוש הזה שבא לכבוד שמים, נזכה בס"ד שיתבטלו גזירות גיוס השמד והזומה בפועל בצבא ואז נזכה לביאת משיח צדקנו במהרה בימינו.

  אנחנו צריכים לעורר את הלבבות, שלצערנו רדומים, כמו שהרמב"ם אומר |
  הגב