המקובל במסר חריף: "הקב"ה יעלים את חברי הכנסת מן העולם" (וידאו)

המקובל הרב ניר בן ארצי במסר מאיים וחסר תקדים נגד הח"כים ש"לא עושים כלום בשביל ישראל": "יקבלו דום לב ויגיעו לבית העלמין". הרב עמאר: "נביאי שקר". צפו בוידאו

המקובל, הרב ניר בן ארצי יצא השבוע במסר חריף ובנבואה מאיימת על חברי הכנסת "בורא עולם ייקח אותם בשנייה". במסר השבועי שהעביר הרב בן ארצי לבני קהילתו והגיע לידי 'קוקר', נשמע הרב יוצא למתקפה חריפה נגד חברי הכנסת ש"רבים על כיסאות", כהגדרתו, ו"לא עושים כלום בשביל ישראל".

"כל המפלגות שעושים שטויות הקב"ה לא יוותר להם, הם רבים על כיסאות לא בשביל עם ישראל, הם רוצים להיבחר לכנסת לא בשביל הנוער שלנו או בשביל הנזקקים". פתח הרב בן ארצי.

בהמשך תקף את הח"כים על אי עמידתם בשמירה על ארץ ישראל, "הם רוצים לתת חלקים לגויים, 40 אחוז מהח"כים רוצים למכור את המדינה לגויים". "בורא עולם ייקח אותם (את חברי הכנסת) בשנייה, הם ייעלמו מהעולם ואפילו לא יגיעו לבית החולים, יהיה להם דום לב ומייד יגיעו לבית העלמין". תקף בן ארצי.

הרב בן ארצי המשיך במסר החריף והמאיים, "אלה שלא יוותרו על הכבוד שלהם, בורא עולם ישפיל אותם השפלות כאלה שלא חלמו עליהם הוא יביא אותם לדיאליזה ויעשה מהם אפר עד שיראו הכל ולא יצליחו לזוז".

צפו בדבריו:
[alooma ref="27761c4d8bda69f3b705177da949f7c6.mp4" src="1" autoplay="1" pid="0"]

כזכור, רבה של ירושלים, הרב שלמה עמאר בהיותו הרב הראשי לישראל תקף בחריפות את הרב בן ארצי: "אלה בוודאי נביאי השקר במלוא מובן המילה. טועים ומטעים, ורובם הם רחוקים מתורה מאוד ואין בהם יראת שמים כלל".

כבר בזמן הנביאים היו גם "אנשים רמאים שהציגו את עצמם כאילו הם מתנבאים, והם שיטו בעם והטעו אותו. לפעמים הביאו אותו לדברים חמורים ביותר". אמר הרב עמאר. לדבריו, גם כיום, כשנבואה כבר בטלה ועל פי חז"ל ניתנה רק לשוטים, קיימת תופעה זו, כאשר "יש אנשים שיודעים בימינו יותר מהנביאים הכי גדולים… חלק גדול מהם נופלים בעבירות חמורי חמורות".

9 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לא צריך להיות נביא בשביל לדעת שמה שהרב אמר זה נכון

  יהודיה |
  הגב
 2. למה מכנים אנשים כאלו "מקובל" או "רב"? האם הוא למד את ספרי הקבלה? האם ברשותו "היתר הוראה"?

  אמיתי |
  הגב
 3. האם באמת יש איזה מטומטם שמאמין בו? הוא אפילו לא יודע לדבר! ראוי שישב ללמוד תורה אם יש לו זמן חוץ מלעשות כסף ופרסום ולעבוד על אנשים! האיש מתחזה לנביא ועוד נותנים לו במה! אל תהיו מסייעין בידי עוברי עבירה אין נביא בעירו וכל המתחזה לנביא חייב … מהתורה!

  מר ציפן |
  הגב
 4. הרב ניר בן ארצי לא קורא לעצמו מקובל.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. מקובל !? שקרן כבר אמרו עליו גדולים ויש כאלה בודדים שהאיש נביא שקר

  דוד |
  הגב