המקובל הבהיל את חסידיו: "בקרוב תפתח מלחמה"

"תמסרו לעם ישראל שבחודשים הקרובים אני צופה שלצערנו הולכת להיפתח חזית מלחמה שתהיה קשה מנשוא והיא תגרום לאבדות קשות מהעם"

הבוקר המקובל המאיר לבריות הרב מאיר מסלטי הודיע במפתיע למקרוביו כי הוא חוזה בקרוב ח"ו מלחמה קשה על עם ישראל.

"תמסרו לעם ישראל שבחודשים הקרובים אני צופה שלצערנו הולכת להיפתח חזית מלחמה שתהיה קשה מנשוא והיא תגרום לאבדות קשות מהעם היהודי שלנו".

"אני מבקש מכולם להתחזק בעיקר בשמירת השבת כדי לנסות למנוע את המלחמה המיותרת הזו…" ביקש הרב.

המאיר לבריות אמר למקורביו שהוא יעשה את כל התיקונים האפשריים בתקופה הקרובה על מנת למנוע בחסדי שמיים ובתחנונים רבים את רוע הגזרה.

12 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. עד מתי

  לא נמאס להוליך שולל את הבריות. להפחיד אותם לשווא. ממתי הוא נהיה מקובל?? אפילו חילונים אינם מאמינים בו. כל הכבוד ששב בתשובה. אבל מדוע אתר חרדי מגבה תופעות שרלטנות שכאלה?! זה לא שלמי ששב בתשובה לא מגיע ואין סיכוי לגדול. חלילה. כל אחד יכול לזכות לכתרה של תורה. אבל בלי עמל התורה ודבקות בחכמי התורה לא מגיעים לכלום. מקסימום הוא מוציא עין הרע עם עופרת.

  חנינא |
  הגב
  • תפלה לבטל הגיוס יְהִי רָצוֹן מִלְּפָנֶיךָ קֵל רַחוּם וְחַנּוּן, עוֹשֶׂה צְדָקוֹת עִם כָּל בָּשָׂר וְרוּחַ, עֲשֵׂה עִמָּנוּ חֶסֶד בַּעֲבוּר כְּבוד שִׁמְךָ הַגָּדול הַגִּבּור וְהַנּורָא שֶׁנִּקְרָא עָלֵינוּ, וְהֵעָתֵר לָנוּ בְּרַחֲמֶיךָ הָרַבִּים הַיּוֹם וּבְכָל יוֹם וָיוֹם, וְתִשְׁמַע קוֹל תַּחֲנוּנֵינוּ, וּתְבַטֵל מֵעָלֵינוּ וּמִכָּל עַמְךָ בֵּית יִשְׂרָאֵל, בְּכָל מָקוֹם שֶהֵם, כָּל גְזֵרוֹת קָשוֹת וְרָעוֹת, וּבִפְרַט אֶת גְּזֵירַת גִּיוּס הַשְׁמַד וְהַזִימָּה. אָבִינוּ מַלְכֵּנוּ, כַּלֵּה דֶּבֶר וְחֶרֶב וְרָעָב וּשְׁבִי וּמַשְׁחִית וּשְׁמָד מִבְּנֵי בְּרִיתֶךָ, וְקַיֵּם לָנוּ מַה שֶׁהִבְטַחְתָּנוּ כְּדִכְתִיב עֵֽת צָרָ֥ה הִיא֙ לְיַֽעֲקֹ֔ב וּמִמֶּ֖נָּה יִוָּשֵֽׁעַ. רִבּוֹנוֹ שֶׁל עוֹלָם רַחֵם עָלֵינוּ וַעֲשֵׂה עִמָּנוּ צְדָקָה וָחֶסֶד וְהוֹשִׁיעֵנוּ בִּמְהֵרָה בְּיָמֵינוּ מִגְּזֵירַת גִּיוּס הַשְׁמַד וְהַזִימָּה. וְנִזְכֶּה לְגַדֵּל בְּנֵינוּ וּבְנוֹתֵינוּ לְתּוֹרָה לְחֻפָּה וּלְמַעֲשִׂים טוֹבִים. כִּי אַתָּה שׁוֹמֵעַ תְּפִלַּת כָּל-פֶּה בְּרַחֲמִים. עַל-יְדֵי אֲמִירַת הנ"ל אָנוּ גַּם מְמַהֲרִים אֶת בִּיאַת הַמָּשִׁיחַ וְאֶת הַגְּאֻלָּה הָאֲמִתִּית וְהַשְּׁלֵמָה.

   תפלה לבטל הגיוס

   יְהִי רָצוֹן מִלְּפָנֶיךָ קֵל רַחוּם וְחַנּוּן, עוֹשֶׂה צְדָקוֹת עִם כָּל בָּשָׂר וְרוּחַ, עֲשֵׂה עִמָּנוּ חֶסֶד בַּעֲבוּר כְּבוד שִׁמְךָ הַגָּדול הַגִּבּור וְהַנּורָא שֶׁנִּקְרָא עָלֵינוּ, וְהֵעָתֵר לָנוּ בְּרַחֲמֶיךָ הָרַבִּים הַיּוֹם וּבְכָל יוֹם וָיוֹם, וְתִשְׁמַע קוֹל תַּחֲנוּנֵינוּ, וּתְבַטֵל מֵעָלֵינוּ וּמִכָּל עַמְךָ בֵּית יִשְׂרָאֵל, בְּכָל מָקוֹם שֶהֵם, כָּל גְזֵרוֹת קָשוֹת וְרָעוֹת, וּבִפְרַט אֶת גְּזֵירַת גִּיוּס הַשְׁמַד וְהַזִימָּה. אָבִינוּ מַלְכֵּנוּ, כַּלֵּה דֶּבֶר וְחֶרֶב וְרָעָב וּשְׁבִי וּמַשְׁחִית וּשְׁמָד מִבְּנֵי בְּרִיתֶךָ, וְקַיֵּם לָנוּ מַה שֶׁהִבְטַחְתָּנוּ כְּדִכְתִיב עֵֽת צָרָ֥ה הִיא֙ לְיַֽעֲקֹ֔ב וּמִמֶּ֖נָּה יִוָּשֵֽׁעַ. רִבּוֹנוֹ שֶׁל עוֹלָם רַחֵם עָלֵינוּ וַעֲשֵׂה עִמָּנוּ צְדָקָה וָחֶסֶד וְהוֹשִׁיעֵנוּ בִּמְהֵרָה בְּיָמֵינוּ מִגְּזֵירַת גִּיוּס הַשְׁמַד וְהַזִימָּה. וְנִזְכֶּה לְגַדֵּל בְּנֵינוּ וּבְנוֹתֵינוּ לְתּוֹרָה לְחֻפָּה וּלְמַעֲשִׂים טוֹבִים. כִּי אַתָּה שׁוֹמֵעַ תְּפִלַּת כָּל-פֶּה בְּרַחֲמִים.

   עַל-יְדֵי אֲמִירַת הנ"ל אָנוּ גַּם מְמַהֲרִים אֶת בִּיאַת הַמָּשִׁיחַ וְאֶת הַגְּאֻלָּה הָאֲמִתִּית וְהַשְּׁלֵמָה.

   תפלה לבטל הגיוס |
   הגב
 2. אדם סטלן

  תנו לו לקרוא דף גמרא ממסכת יבמות ולהסביר, אח"כ נראה אם הליצן הזה שווה משהו.
  חחחח אתר מוזר שנותן במה לאנאלפביתים….

  כרמליקו |
  הגב
 3. חחח ובסוף הוא יספר לנו שהתיקונים שלו הועילו. לא תהיה מלחמה

  נקווה שלפחות התיקונים האלו לא יזיקו

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. מקובל?????

  צריך להיות מקובל כדי שתהיה מלחמה??? זה ברור שיהיה כבר אמרו גדולי ישראל האמתיים שיהיה בדורנו…

  יוסף |
  הגב
 5. יש לי אחלה תיקון בשבילו

  אולי בתור מקובל שיתחיל לגדל זקן ?
  יכול להצליח לו אש

  צביקה |
  הגב
 6. נבל מנובל מי הוא בכלל היה מאבטח מקומות תועבה באילת.. רשע שכמוהו מקבל נשים..

  מה נותנים במה לחוליגן הזה בכלל

  חיים |
  הגב
  • חיים היקר שבוע טוב,

   האם אדם שהיה קב"ט ראשי במלון!!
   זה מקום תועבה????
   רואים שאתה לא עלינו חולה ולא בריא ולכן כל שאבקש זה שהקב"ה ישלח לך רפואה שלמה אמן ואמן ושכל לדעת ולהבחין בין אדם שהתברך ועושה טוב לזולת לבין אדם שמנצל את כוחו ומבצע מעשים מגונים והרב מסלטחי שהי"ו עושה רק טוב ושמחה לאנשים שבאים אליו.
   ולכן אסיים בזאת לפני שאתה משמיץ תבדוק את עצמך ואת סביבתך ואל תטיל דופי במי שאתה למכיר צרות עין וקנאה משבשים את דעתו של האדם

   לכתוב נבל מנובל ומקבל נשים מה הקשר אידיוט?? |
   הגב
 7. הוא הראשון שזיהה ששס תרד ל2 מנדטים ולא יעברו??

  היה איזה רב שהבטיח ששס תקבל 2 והנה זה בא. רק לא ברור למה לא נשמעת דעתם של רבני שס אולי להעיף את דרעי??

  שמואל רגי |
  הגב
 8. הולך על בטוח

  אם תהיה מלחמה – יוכל לומר "אמרתי לכם".
  אם לא תהיה מלחמה – יוכל לומר שבזכות התיקונים נמנעה המלחמה.

  מקובל |
  הגב
 9. רב עם מי ומקובל על מי?

  האתר הזה מדרדר מרגע לרגע ממש נהיה מעין צהובון זול של רפורמים

  דניאל |
  הגב
 10. חחחחחחחחחחחחח

  אין עוד מלבדו. "עת צרה היא ליעקב וממנה יושע"

  וילכו אחרי ההבל ויהבלו |
  הגב