המקובל רבי אבנר עפג'ין שימח את הילדים החולים (תמונות)

האדמו"ר המקובל הגר"א עפגין שליט"א מראש העין: השתתף במסיבה לילדים חולים: " מעשי החסד עם נשמות הילדים הללו מאירים את העולם"

המסיבה המרכזית לכ 250 ילדים חולים ומוגבלים – בשיתוף בני משפחתם במהלכו זכו לביקור רב רושם של מעכש"ת האדמו"ר המקובל הרב עפג'ין שליט"א, נשיא מוסדות 'אמת ושלום' וראש ישיבת 'בית הלוי' בראש העין / עשרות מסיבות מתקיימות בימי חנוכה ע"י רפואה וחיים / מתנדבי רפואה פוקדים את מחלקות בתי החולים ומעלים אור בעיני חולים כבויי מבט / אגף השמחה מחבק בחום את המחלקות הסגורות ובתי החולים לתשושי נפש בטקסי הדלקת נרות חנוכה בליווי שירה וריקודים.

אור נרות החנוכה מאיר בימים אלו בכל בתי ישראל, מסיבות נערכות, סופגניות נאכלות וסביבונים מסובבים בידי ילדי החמד. רפואה וחיים שבמשך השנה כולה "מאירה את החיים" לאלו שחשך עליהם עולמם, מעלה ומדליקה בימים אלו את ניצוצות האור והשמחה בעיניהם של ילדים חולים ומוגבלים, מדוכאי נפש וחולים אשר ביה"ח הוא ביתם לעת עתה…

בכל יום נערכות מסיבות בבתי החולים ע"י מתנדבים אשר מגיעים למחלקות השונות מדליקים נרות, מחלקים סופגניות ובעיקר מעלים חיוך וניצוץ של תקוה בעיניהם של החולים במילים חמות, בחיבוק תומך, בשירה ובריקוד על מנת להשכיח ולהדחיק את החושך שעוטף אותם מכורח מצבם.

אמש נערכה מסיבה מרכזית לילדי אגף החניך המיוחד, האירוע התקיים באולמי "וגשל" לכ-250 ילדים חולים ומוגבלים ובני – משפחתם. במשך מספר שעות נהנו הילדים ממגוון הפעלות וחוויות מלאי שמחה שנערכו במסירות ע"י מאות המתנדבות.
בהמשך הערב זכו הילדים והמתנדבים להתברך מפי המקובל הרה"צ הרב אבנר עפג'ין שליט"א אשר נשא דברי חיזוק ועידוד תוך מתן דגש על ייחודיותן של נשמות הילדים הללו בעולם ובתוך כך כמה גדול שכרם של כל העוסקים בעזר וסיוע לאותם ילדים, הוא סיים את דבריו תוך הודיה על שזכה לבוא לחזות במפעל חסד עצום זה ולהיות שותף ולקחת חלק במעשי קודש נשגבים של נשמות גבוהות אלו.
האורח הדגול שליט"א הביע את התפעלותו והתרגשותו העצומה ממסכת החסד הנדירה שנפרשה לנגד עיניו, ובירך ואיחל הצלחה לראשי רפואה וחיים בהערכתו הרבה למפעלות החסד והעשיה הגדולה בכל שבתות השנה ומסביב למעגל מועדי השנה.

עפגין 7 עפגין 6 עפגין 5 עפגין 4 עפגין 3 עפגין 2 עפגין 1

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הרב עפגין בנפילה כלכלית כבדה ביותר
  שיחק בכסף של התורמים כבר לא תורמים לו
  הוא לא מביא אוכל בשרי לתלמידים בישיבה , לא משלם כבר חצי שנה משכורות ,
  בלון נפוח שהתפוצץ

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב