חם בגבעה: בחורי חברון פצחו בריקודי מחאה – צפו בוידאו

מאות מבחורי ישיבת חברון פצחו באמירת תהילים מחוץ לבניין הישיבה במחאה על זריקת 8 בחורים החשודים בריסוס הגרפיטי והפשקוילים נגד הרב יוסף חברוני.

כפי שכבר פורסם, הבחורים פתחו במרד כנגד אחד מראשי הישיבה, הרב יוסף חברוני בשל רצונו לבטל את מעמד ה"פורים רב", לפי המסורת בישיבה.

בישיבה רוססו כתובות גרפיטי בשטח הישיבה ופוזרו מודעות הקוראות להתפטרותו. "יוסי, תתפטר",  ו"עד מתי. די". עוד נכתב. "עבד כי ימלוך". בישיבה הגדולה והחשובה בעולם קובע את המהלכים: הרב יוסף חברוני  אשר לדברי הבחורים, ביטל את הפורים רב השנה, למורת רוחם של הבחורים. מהישיבה נזרקו כ-8 בחורים שחשודים כמי שביצעו את הפוגרום בשערי הישיבה, ובתגובה, הבחורים הפסיקו חלק מסדרי הלימודים כמחאה.

בהנהלת הישיבה, הבהירו לבחורים, כי בשל האסונות שפקדו את הישיבה (הבחור שטבע באגם לידי ירושלים) לא יהיה ניתן לקיים את מסיבת הפורים רב', כנהוג בישיבה.

9 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. חילול ה' גדול, מפה כל האסונות. זה לא תורה זה הצגה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. מי מינה את יוסי לאיש צוות שיכול לזרוק בחורים, הצעירים שם אינם זוכרים או כלל לא יודעים אבל הוא השתלט על המשרד שלא ע"פ דין תורה בלשון עדינה…
  וכעת מתחילות התוצאות
  עד לסילוקו המיידי מהגזרה יחד עם כל הכוכבים שהביא לכאן בשנים האחרונות
  רק אז יהיה כאן שקט!!!!!
  אגב אנחנו יכולים ללמד את פונוביז' מניסיון רב שנים איך לריב …

  אברך בישיבה |
  הגב
 3. לעין בספר חזון עובדיה הלכות פורים

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. לזרוק הלאה, את אלו שמוחים. מה זה פה הבריונות, לכתוב כאלו כתובת על אחדש מראשי הישיבה, הרגע הביתה, את כל הבריונים. מצווין. למען ישמעו ויראו!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב