הולכים לבחירות? נתניהו: "בשביל מה צריך את התאגיד?"

האם נתניהו שוב פעם הולך לבחירות בגלל חוק תקשורתי? חבר הכנסת דוד ביטן אמר בריאיון ל"פגוש את העיתונות" כי : "ראש הממשלה חזר בו מההסכמות עם שר האוצר כחלון לגבי התאגיד". לאחר שבת אישר נתניהו כי התחרט: "בשביל מה צריך את התאגיד?".

האם  נתניהו שוב פעם  הולך לבחירות בגלל חוק תקשורתי? חבר הכנסת דוד ביטן אמר בריאיון ל"פגוש את העיתונות" כי : "ראש הממשלה חזר בו מההסכמות עם שר האוצר כחלון לגבי התאגיד".

 

לאחר שבת אישר נתניהו כי התחרט: "בשביל מה צריך את התאגיד?".

הערב כתב נתניהו פוסט בדף הפייסבוק שלו : "שיניתי את דעתי בעקבות פגישה שקיימתי אתמול עם עובדי רשות השידור. בפגישה שמעתי סיפורים קורעי לב על עובדים מנוסים ומסורים שנשלחים הביתה בגלל התאגיד. התברר בפגישה שבניגוד לנתונים של משרד האוצר, עלות המשך הפעלת רשות השידור זולה בעשרות מיליוני שקלים מעלותו של התאגיד. אז בשביל מה צריך את התאגיד?".

נתניהו קיים במהלך השבת פגישה דחופה  עם השרים המקורבים אליו מירי רגב, יו"ר הקואליציה דוד ביטן, צחי הנגבי יריב לווין שם הבהיר כי המצב הנוכחי לא יכול להימשך, "אם יימשך המצב שינסו לכפות עלינו עמדות שאנחנו לא רוצים, יכול להיות שנלך לבחירות", אמר בראיון ח"כ ביטן. "הליכוד מוביל את הקואליציה ואת הממשלה, אנחנו 30 מנדטים. אי אפשר שכל הזמן יבואו אלינו בדרישות ויכפו עלינו את האג'נדות שלהם, מבלי שיכבדו את דעתנו".

ביטן המשיך ואמר. "זה שהקמנו את התאגיד בממשלה הקודמת זה נכון", אמר ביטן. "זה שאנחנו לא רוצים את התאגיד זה גם נכון. אנחנו מצפים מהשותפים שלנו לקואליציה לא לומר ש'בלעדינו אי אפשר'. אנחנו מצפים ממנו שיתייצב לימיננו כמו שאנחנו מתייצבים לימינו".
כתב ידיעות אחרונות יובל קרני צייץ בטוויטר כי בכיר מאוד במערכת הפוליטית אמר לו: "נתניהו שינה (שוב) את דעתו בעניין התאגיד בעקבות לחץ אדיר שהופעל עליו בביתו במהלך סוף השבוע.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.