המשבר מחריף: דרעי מכנס ישיבת חירום

המשבר בין ש"ס לליכוד מתעצם, "לאור זה שהמו״מ מול הליכוד לא מתקדם, ויש נתק מוחלט בין הצדדים, יו"ר התנועה אריה דרעי יכנס הערב ישיבת סיעה דחופה", נמסר משס. דרעי בשיחות סגורות רותח על ראש הממשלה ודורש פיצוי הולם

לראש הממשלה נתניהו נותרו שבוע ימים עד המועד שנקבע בחוק להרכבת הקאוליציה, אולם הוא לא מצליח לסגור קצוות עם ראשי הסיעות שיבשילו לכדי חתימה על הסכם קואליציוני.

בשעה האחרונה הודיע יו"ר ש"ס אריה דרעי  כי הוא מפוצץ את המו״מ הקואליציוני ״בלי מע״מ 0 על פירות וירקות , תיק הולם ודתות מלא אני לא נכנס לממשלה״ אומר דרעי.

"לאור זה שהמו״מ מול הליכוד לא מתקדם, ויש נתק מוחלט בין הצדדים, יו"ר התנועה אריה דרעי יכנס הערב ישיבת סיעה דחופה", נמסר משס.

בשיחות סגורות תוקף דרעי בחריפות את נתניהו על כך שהבטיח לו תיק פנים מרוחב וכעת הוא לא עומד בהבטחות.

ביהדות התורה שבו לחדר המו"מ לאחר המשבר בסוגיית החזרת קצבאות הילדים מינואר.

גם בגזרת בנט, רותח, למרות שראש הממשלה הבטיח לבנט כי ישיב להצעתו עד יום שני, עד לרגע זה לא קיבל בנט מענה מנתניהו בנושא זה.

במקביל צוות המשא ומתן של הבית היהודי לא קיבל עד עתה תשובות מצוות המשא ומתן של הליכוד בנוגע לשורה של דרישות עקרוניות בנוגע להתנהלותה של הממשלה הבאה.

בעקבות כך נמסר מהבית היהודי, כי "סיעת הבית היהודי החליטה פה אחד כי המשא ומתן יימשך רק לאחר שיינתנו תשובות בנושאי הליבה השנויים במחלוקת בתחומי חוקי המשילות מול מערכת המשפט, הבניה בירושלים, הרכב וחלוקת התיקים בממשלה ושירותי הדת".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הרב אריה הזיכרון קצר יצחק שמיר אמר הבטחתי אבל לא הבטחתי לקים זהו הליכוד אין להם מילה לא עומדים בדיבורם הרב אריה תעמוד בצד יתנו יקבלו לכל היותר הנשיא יטיל על משהו אחר בליכוד זה ילמד אותם לקח ילמדו לכבד שותפים ולא להיות כפויי טובה רק שס

    צדק |
    הגב