המשגיח על 'קופיקס': "אלו קופים"(הקלטה)

תרבות הזלילה: משגיח ישיבת 'אור ישראל' הגר"פ גולדווסר יוצא למלחמה נגד תרבות הזלילה בבני ברק בפתיחת חנויות ה'קופיקס': "אלו קופים, אם זה לא ייעקר זה ייהפך להיות נורמה". {תרבות הזלילה}

תרבות הזלילה: פרשת 'קופיקס' בעיר בני ברק כמעט וירדה מסדר היום, אך יש מי שדואג להזכיר לנו כי הרחוב הבניברקי סער אך לפני חודש בשל חתרות האוכל שעלתה שלב במרכז בני ברק עם פתיחת חנות קופיקס בסמוך לשטיבלאך 'איצקוביץ'.

משגיח ישיבת 'אור ישראל' הגאון רבי פנחס גולדווסר התייחס היום לסערה סביב קופיקס: "נהיה צרה חדשה קופיקס, אולי אלו קופים בתוך הקופיקס הזה". אמר.הרב גולדווסר הוסיף לתקוף: "הולך ילד ברחוב יד אחת עוגה וביד השנייה כוס קפה, אם זה לא ייעקר זה יהפוך להיות נורמה, בדרך לכולל אוכלים – ברגע שאין בושה זה מזה זה הופך להיות נורמה". אמר הרב גולדווסר.

נכון להיום נפתחו בבני־ברק שישה סניפים של קופיקס, ובקרוב ייפתחו עוד שלושה הנמצאים כרגע בשיפוצים. כשנפתח סניף קופיקס באיצקוביץ' הופצו פשקווילים בעיתונות החרדית ובלוחות המודעות, תחת כותרת הענק "כי הייתי זוללה": גוף עלום ששמו "הוועדה לשמירת צביון העיר" הכריז כי "נגע חדש הופיע בעת האחרונה ומאיים קשות על צביונה הטהור של עיר התורה והחסידות.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. לפני זה לא היו אוכלים בורקס ושותים קולה ברחובות?ולא מתנפלים על המאפיות בחנוכה, בשביל לאכול סופגניה?צביעות!איפה הייתם עד עכשיו? שיתעסקו עם נושאים חשובים יותר במקום…

    פלוני |
    הגב