המשטרה: "עצרנו עסקנים שאיימו על בעלי עסקים במאה שערים"

בלשי המשטרה עצרו הלילה 3 חשודים, בהתאם לצווי מעצר וחיפוש שהוצאו על ידי בית המשפט שעפ"י החשד היו מעורבים בתקיפות ואיומים של בעלי עסקים בשכונה

במשטרה חושפים את נסיבות גל המעצרים שאירע הלילה בשכונה החרדית. המשטרה מסרה כי הלילה פעלו בלשי יחידה מרכזית וביצעו פעילות מבצעית בשכונת בית ישראל בירושלים במהלכה נעצרו 3 חשודים, בהתאם לצווי מעצר וחיפוש שהוצאו על ידי בית המשפט שעפ"י החשד היו מעורבים בתקיפות ואיומים של בעלי עסקים בשכונה.

צפו במהומה

במהלך ביצוע המעצרים בשכונה החלו חרדים להתגודד סביב השוטרים, לשרוף פחים ולדרדרם לעבר הכביש ולמנוע את מעבר ניידות המשטרה, לקלל ולגדל השוטרים ואף לתקוף אותם. שניים שתקפו שוטרים נעצרו.

המעצרים נעצרו בשל איומים של ועד טוהר המחנה כלפי בעלי חנויות מחשבים שלא הסכימו לקבל את כשרות הועד.

כלל החשודים הובאו לחקירה ביחידה המרכזית .בסיומה יובאו מי מהם בפני בית המשפט.

צילום; נייעסטאר

ההתגודדות ליד חנות המחשבים
השוטרים הלילה במאה שערים. צילום: טוויטר

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הם לא שמים לב איך שהם מסגירים את עצמם כשהם מזהירים שחלילה לא יקחו מחשבים מהכשרים אחרים. אולי יסבירו מה רע באחרים, האם שם הפילטרים לא עובדים? כאשר מזהירים כי חייבים לקחת רק מהכשר מסויים בלבד המטרה היא אחת ביזנעס לעשות כסף ותו לא, מפני שאם מבקשים באמת 'טוהר המחנה' אז היו כותבים שכל הכשר ששומר טוב וחזק הוא רצוי וטוב ואפשר לקחת מהם, המודעה הזו שמחייבת לקחת רק מאנשיהם בלבד - 'חותם' מנוהל על ידי אנשי העדה החרדית, - זועקת ביזנעס רציחה - "דמים" תרתי משמע!!!!! ולא טוהר המחנה. מאפיא פשוטו כמשמעו אין כל הסבר אחר, הבעלים של קמפיושון מוכן לקחת כל הכשר אחר, הוא לא רוצה עסק איתם מפני שהם סוחטים אותו פיננסית ואינו יכול לעמוד בזה, אז הם מפעילים טרור מן הסוג הגרוע ביותר, מעלילים עליו עלילות כאילו הוא מכשיל אחרים, כאשר כל המאבק הוא על דבר אחד ויחיד כסף, הם רוצים תשלום על כל פעולה שנעשית בחנות אחוז גבוה מן ההכנסות שיכנס לכיסם תמורת ההכשר.

  הם לא שמים לב איך שהם מסגירים את עצמם כשהם מזהירים שחלילה לא יקחו מחשבים מהכשרים אחרים. אולי יסבירו מה רע באחרים, האם שם הפילטרים לא עובדים?

  כאשר מזהירים כי חייבים לקחת רק מהכשר מסויים בלבד המטרה היא אחת ביזנעס לעשות כסף ותו לא, מפני שאם מבקשים באמת 'טוהר המחנה' אז היו כותבים שכל הכשר ששומר טוב וחזק הוא רצוי וטוב ואפשר לקחת מהם, המודעה הזו שמחייבת לקחת רק מאנשיהם בלבד – 'חותם' מנוהל על ידי אנשי העדה החרדית, – זועקת ביזנעס רציחה – "דמים" תרתי משמע!!!!! ולא טוהר המחנה.

  מאפיא פשוטו כמשמעו אין כל הסבר אחר, הבעלים של קמפיושון מוכן לקחת כל הכשר אחר, הוא לא רוצה עסק איתם מפני שהם סוחטים אותו פיננסית ואינו יכול לעמוד בזה, אז הם מפעילים טרור מן הסוג הגרוע ביותר, מעלילים עליו עלילות כאילו הוא מכשיל אחרים, כאשר כל המאבק הוא על דבר אחד ויחיד כסף, הם רוצים תשלום על כל פעולה שנעשית בחנות אחוז גבוה מן ההכנסות שיכנס לכיסם תמורת ההכשר.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב