המשטרה התיזה מים עכורים על קברו של מרן: המתפללים: "בושה"

 במהלך המחאה  לשחרורו של  הרב אברג'ל  הפעילה משטרת ירושלים מכטזיות לפיזור ההפגנה, המשטרה מסתבר לא לקחה בחשבון כי המים העכורים יגיעו עד קברו של מרן.

מאיר שמש כתב בדף הפייסבוק של מרן הרב עובדיה, ותיאר את האירוע כמידי יום אני נוהג לפקוד את ציונו הקדוש של מרן רבינו עובדיה יוסף זצוק"ל, על מנת להתפלל במקום.

אמש במוצאי שבת שהגעתי למקום, והתקרבתי לקבר, חשכו עיני. משטרת ישראל הביאה ל"צומת מרן" (צומת סנהדריה לשעבר) מתזיות של מים סרוחים, על מנת לפנות את המפגינים שהפגינו במקום בעקבות מעצרו של הרב יורם אברג'ל, וללא שום בושה, השוטרים התיזו מים סרוחים מהכביש הראשי לעבר קברו של מרן זצוק"ל.

באותם רגעים התפללו במקום עשרות אנשים, ובדיוק שהם היו באמצע לומר קדיש על מרן, השוטרים התיזו עליהם את המים. המתפללים ברחו מהר מהמקום כשהם מטונפים מהמים, וציונו של מרן זצ"ל הוצף במשך שתי דקות במים מסריחים.

צילום: דף הפייסבוק מרן הרב עובדיה
צילום: דף הפייסבוק מרן הרב עובדיה

צעקנו לשוטרים בקול ניחר שזה ציונו של גדול הדור, ושיפסיקו מיד, אבל אף אחד לא שם לב אלינו. לאחר מכן נכנסו השוטרים וסילקו את המתפללים מהציון בטענה שאסור להיות שם בזמן ההפגנה. בושה וחרפה!

 הגולשים הספרדים הגיבו בהלם. אפי גלעד העיתונאי הגיב וכתב מצמרר. תארו לכם שמשטרת ישראל הייתה שופכת מי ביוב על הקבר של הרצל או בן גוריון, כל כותרות העיתונים ומהדורות החדשות בטלוויזיה היו עוסקים בזה, ח"כים היו מגנים את התופעה, וישר הייתה קמה וועדת חקירה. וכשזה קורה בקברו של מרן זצוק"ל? אני מהמר שאף כלי תקשורת לא ידווח על זה. בושה שאנחנו חיים במדינה כזו. בושה ששוטרים במדינת ישראל שופכים מי ביוב על קברו של מנהיג רוחני בישראל. פשוט בושה.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. תאמרו לשוטרים שלא רק שלא יגמרו שנתם אלא לא יזכו לקבורה
  מי שחושב שאין דין ואין דיין בעולם מהר יווכח שיש ועוד איך שיש

  בטוח שכך |
  הגב
 2. קודם תקום על גבאי בתי הכנסת עבדים משלו בנו פורק אין מידם עבריינים צריך להתלונן עליהם במס הכנסה איפה כל המליונים??? זה לא הולך לעניים וגם לא להכנסת כלה שלא לדבר על קבלות פיקטיביות!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. כל עם ישרא לצריך לקום על המשטרה ועל החוק הקלוקל כבר נמאס שהם שולטים

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב