המשטרה: לסגור את "שרונה מרקט" (וידאו)

אחרי תלונות הדיירים, בעיות נוספות בשרונה מרקט: המשטרה ממליצה לסגור את השוק בעקבות ליקויי אבטחה ובטחון חמורים שלדברי המשטרה עלולים לסכן חיי אדם. צפו בכתבה {השבת תבעה את עלבונה}

כזכור בעקבות הקנס שניתן לבעל עסק שהעז לשמור שבת ב"שרונה", ח"כ זוהר הגיש הצעת חוק לפיה לא יהיה ניתן לכפות עבודה בשבת במתחמי עסקים.
יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני פנה במכתב ליועץ המשפטי לממשלה עו"ד יהודה וינשטיין וקרא לו לפתוח בחקירה פלילית נגד בעלי המתחם "שרונה מרקט" בתל אביב, על כך שקנסו בעלי חנויות שלא פעלו בשבת.במכתבו כתב גפני "התפרסם היום כי בעלי מתחם שרונה מרקט בת"א קונסים את מר רמי בר לב המנכ"ל והבעלים של רשת בתי הקפה 'הנריס' היות והוא איננו פותח את עסקו בשבתות. החוק במדינת ישראל אוסר עבודה בימי מנוחה ואף אוסר על כפיה חילונית, שלא לדבר על האמירה הציבורית הנובעת מקנסות אלו, כי מדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית מאפשרת ל'העניש' את מי שמבקש את הדבר האלמנטרי- היהודי לשמור שבת".

גפני הוסיף וכתב כי "העובדה שמתפרסמת היום שמה ללעג את תדמית המדינה והחברה בישראל בארץ ובעולם. אני דורש כי תורה לפתוח בחקירה פלילית נגד בעלי 'שרונה מרקט' בעקבות העבירה על החוק בפעילותם האמורה".

ולמרות שהבעלים נאלצו לחזור בהם מהטלת הקנס, אבל כעת מסתבר כי השבת תובעת את עלבונה, ובעלי המתחם שהעזו לצפצף בגלוי נגד השבת ולקנוס יהודי ששומר אותה, יאלצו כעת לספוג הפסדים פי כמה לאחר ההוראה לסגירת המתחם.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.