האליטה החילונית החליטה להפיל את הרב פינטו

בעקבות החלטת בית המשפט שלא לשחרר את הרב פינטו, עורך דין משה דוסטרה, ממוקירי הרב פינטו כותב טור מדם ליבו על ההחלטה חסרת הרחמים. {דעה}

 

קומי והזדעזעי, ארץ! היום ערב ראש השנה, ערב יום הדין הגדול והנורא!!

נפל דבר בישראל נתגלה, כי ב"מדינתנו המתוקנת" פועלים כוחות שכל מטרתן היא נקמה ו/או רמיסת כבודם של קהילות רבות ובתוכם גם קהילת שובה ישראל המונה אלפים ורבבות!

היום שוכחת המדינה היהודית מהי חמלה! לא זו אף זו היא אף שכחה בהחלטת בית המשפט המחוזי בלוד היום גם את חוקיה וערכיה שלה עצמה!

מסע נקם חסר תקדים של מערכת שלטון החוק כנגד איש אחד, תוך גיוס כל המשאבים העומדים לרשותה כאילו במה מדובר כאן.

יהודי, תלמיד חכם, גדול בישראל אשר כתב מעל 50 ספרים והעניקם במתנה לכלל ישראל למען יעבדו את ה' ביתר שאת.

למוניטין הרע שצברה מערכת שלטון החוק בשנים האחרונות מתווספת היום  פרשה נוספת אשר ללא ספק תרסק את אמון הציבור במערכת זו על כל חלקיה!

מניעת יציאתו היום של כבוד הרב יאשיהו פינטו שליט"א מבית האסורים! אדם החולה במחלת הסרטן אשר כל יום בו נמצא במתקן בו מצוי מסכנת את חייו !!

ע"פ חוקיה וערכיה של מדינת ישראל ברור לכל בר בי רב,  כי במקרה זה יש לשחרר את הרב פינטו לאלתר!!

אם חלילה הדבר לא יקרה והחלטה שערורייתית  זו תשאר על כנה – ידע כל איש מעדות המזרח ובכלל וכל איש שתורת ישראל מפמפמת בליבו, כי האליטה החילונית אשכנזית החליטה מתוך אג'נדה ברורה להפיל כל מנהיג מזרחי בולט ואשר יעז לבלוט בעתיד אין גזענות גדולה מזו!

לא מבחוץ באה אלינו הרעה הזאת. מתוכנו פנימה היא באה. "שִׁמְעוּ דְּבַר ה' הַחֲרֵדִים אֶל דְּבָרוֹ אָמְרוּ אֲחֵיכֶם שֹׂנְאֵיכֶם מְנַדֵּיכֶם לְמַעַן שְׁמִי יִכְבַּד ה' וְנִרְאֶה בְשִׂמְחַתְכֶם וְהֵם יֵבֹשׁוּ."

לא נשכח ולא נסלח על הרעה אשר עשו ביזו ושפכו את דמו של מנהיגינו על לא עוול בכפו!

 

משה דוסטרה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.