המשטרה נערכת לסיבוב השני

הסבב השני של יום הבחירות לרשויות המקומיות ולמועצות האזוריות יתקיים ביום ג' (13.11). משטרת ישראל נערכת בכוחות מתוגברים ברחבי הארץ בכדי לאפשר לכלל בעלי זכות הבחירה להגיע בבטחה לממש את זכותם האזרחית בקלפיות הפזורות בריכוזים ברחבי הארץ

 

הסבב השני של יום הבחירות לרשויות המקומיות ולמועצות האזוריות יתקיים ביום ג' (13.11). משטרת ישראל נערכת בכוחות מתוגברים ברחבי הארץ בכדי לאפשר לכלל בעלי זכות הבחירה להגיע בבטחה לממש את זכותם האזרחית בקלפיות הפזורות בריכוזים ברחבי הארץ.

במסגרת ההיערכות המשטרתית המיוחדת יתפרסו אלפי שוטרים, לוחמי מג"ב ומתנדבים לצד מאבטחים אזרחיים, ביותר מ-2,900 קלפיות הפרוסות ב- 55 ערים ומועצות אזוריות בכל רחבי הארץ בהם מתקיים סבב שני של הבחירות.

מטרת ההיערכות המשטרתית הינה לשמור על הסדר והביטחון ולהבטיח את קיום ההליך הדמוקרטי באופן תקין ובהתאם לחוק.

ההיערכות המשטרתית הינה המשך ישיר להיערכות המבצעית ביום הסבב הראשון של הבחירות, שהתקיים ב-30.10.
נזכיר כי היערכות משטרת ישראל, לרבות עבודת המטה שקדמה לה, מנוהלת על ידי מנהלת ארצית מיוחדת בחטיבת המבצעים, בכפוף לאחריות הלאומית של המפקחת הארצית על הבחירות במשרד הפנים.

משטרת ישראל שבה ומדגישה כי לא תאפשר כל הפרת סדר או עבירות על חוק הבחירות, ותפעל לאכיפה ולנקיטת צעדים כנגד כל ניסיון לביצוע של עבירות מסוגים אלה, כל זאת בכדי לאפשר ליום הבחירות לעבור בצורה שקטה ותקינה. כוחות גדולים של משטרת ישראל, גלויים וסמויים, יפעלו בריכוזי הקלפיות ובאזורים הסובבים אותם בכדי לאתר ולפעול כנגד כל פעילות בלתי חוקית, שעלולה לפגוע בטוהר הבחירות ובהליך קיומן התקין.

משטרת ישראל קוראת לציבור לנהוג באחריות ולהישמע להוראות השוטרי

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.