המשטרה עצרה עובד ביה"ח שגנב כסף ממאושפזים

עפ"י החשד, מדובר בחשוד המועסק מזה עשור בבית החולים, אשר ניצל לאחרונה את נגישותו לחדרי המאושפזים וכן לתיקים של עמיתיו לעבודה ונהג לגנוב מארנקיהם כסף מזומן , בסך מאות שקלים

המשטרה עצרה בסופ"ש האחרון, תושב הצפון בשנות ה-40 לחייו, בחשד לגניבת כסף מזומן מתיקים של מאושפזים בבית החולים וכן מעמיתיו לעבודה.

עפ"י החשד, מדובר בחשוד המועסק מזה עשור בבית החולים, אשר ניצל לאחרונה את נגישותו לחדרי המאושפזים וכן לתיקים של עמיתיו לעבודה ונהג לגנוב מארנקיהם כסף מזומן , בסך מאות שקלים.

ראשיתה של החקירה, בתלונות שהתקבלו במשטרה במהלך החודש האחרון מכ -10 מתלוננים שונים (חלקם מאושפזים וחלקם עובדי בית החולים), בחשד כי נגנב מהם כסף בעת ששהו בביה"ח, ולפיכך חוקרי תחנת חיפה בסיוע מחלקת הבטחון של בית החולים, פתחו בחקירה, תוך מיקוד בחשוד פוטנציאלי – עובד המקום, לאחר שהבחינו כי מצליח להתחמק ממצלמות האבטחה של ביה"ח ופועל בסביבה "סטרילית" שאינה מתועדת בשל צנעת הפרט, דוגמת חדרי המאושפזים ומלתחות העובדים.

בתוך כך, חוקרי המשטרה חקרו את החשוד בסמוך לקבלת תלונה חדשה בגין גניבה מארנק של אחד המאושפזים, כאשר הכסף הגנוב נתפס והחשוד הודה במיוחס לו באירוע זה ובמקרים נוספים.

בתום חקירתו שוחרר בתנאים מגבילים, לרבות הרחקה מבית החולים למשך 15 יום וחומר החקירה הועבר ליחידת התביעות של משטרת ישראל , לשם גיבוש כתב אישום בהתאם.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.