המשטרה פשטה על 'סופר בוס': 18 נהגים נעצרו

המשטרה הודיעה על הפסקת פעילותם של 18 אוטובוסים של חברת סופר בוס, כמו כן  עוכבו לחקירה 18 נהגים של חברת התחבורה שפעלה ופועלת בערים החרדיות

לאחר אין ספור תלונות מצד נוסעים, המשטרה הודיעה על הפסקת פעילותם של 18 אוטובוסים של חברת סופר בוס, כמו כן  עוכבו לחקירה 18 נהגים של חברת התחבורה שפעלה ופועלת בערים החרדיות.

בעקבות חומרי חקירה שהצטברו במשטרת ישראל אודות ליקויי בטיחות חמורים באוטובוסים המסיעים נוסעים בקווים עירוניים ובינעירוניים בכל יום של חברת סופרבוס, ביצעו היום בשעות הבוקר המוקדמות שוטרי ובלשי אגף התנועה פעילות גלויה וסמויה ע"מ לאתר את האוטובוסים לצורך בדיקות תקינות, השוטרים המתינו לנהגים לפני עלייתם להגה בכדי למנוע את נסיעתם עם ליקויי בטיחות ובכך למנוע מלסכן את הנהג ונוסעים.

בוחנים סיירים מאגף התנועה בסיוע של ניידות בטיחות של משרד התחבורה בדקו 24 אוטובוסים של החברה ונמצאו מתוכם 18 אוטובוסים עם ליקויי בטיחות חמורים, בין היתר ליקויים במערכות ההיגוי והבלימה, דלתות מוטרדות, תקלות חשמל, מושבי נוסעים לא תקינים ועוד עבירות תקינות נוספות.

בסיום בדיקות התקינות עוכבו לחקירה במשרדי החקירות של אגף התנועה 18 נהגים הנמנים כעובדי החברה בחשד לנהיגה ברכבים ציבורים עם ליקויי בטיחות, עוד עולה מהחקירה כי הליקויים דווחו בעבר לגורמים בחברה וככל הנראה לא טופלו כנדרש, בסיום החקירה שוחררו הנהגים

בנוסף לנהגים עוכבו לחקירה עוד 3 סדרנים וקצין הבטיחות בתעבורה, וכן זומן לחקירה מנכ"ל החברה מתוקף אחריות שילוחית.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.