המשטרה תבחן את מעצר הבית של הרב ברלנד

לאחר שפרסמנו תיעוד בו נראה הרב אליעזר ברלנד כשהוא משתתף בתפילה עם מאות מחסידיו מחוץ לביתו, המשטרה הודיעה כי תבחן את תנאי מעצר הבית שלו.

לאחר שפרסמנו תיעוד שבו נראה הרב אליעזר ברלנד כשהוא משתתף בתפילה עם מאות מחסידיו מחוץ לביתו, המשטרה הודיעה כי תבחן את תנאי מעצר הבית שלו.

בסרטון שפורסם גם ביתר כלי התקשורת נראה בבירור כי הרב ברלנד הפר את תנאי מעצר הבית שלו, והשתתף בתפילה מתחת לביתו. בגלי צה"ל דווח כי על פי תנאי מעצר הבית שלו נאסר על הרב ברלנד להשתתף באירועים ולהיות במגע עם חסידו.

לפנות בוקר: מפגן תמיכה מתחת לבית הרב ברלנד

‎Posted by ‎Kooker קוקר‎ on‎ יום רביעי 24 מאי 2017

כאמור, יממה לאחר שחזר לביתו ברחוב החומה השלישית במאה שערים, הגיעו מאות מחסידו בשעה ארבע לפנות בוקר והתפללו בבית הכנסת הממוקם מתחת לביתו של הרב ברלנד.

בנוסף, הערב צפויה הכנסת ספר תורה המונית שתצא מבית הכנסת המרכזי של ברסלב במאה שערים לביתו של הרב ברלנד. בשובו בנים צופים כי כעשר אלף איש יגיעו למקום למפגן תמיכה.

מאות מאנשי קהילת שובו בנים קיבלו אמש (רביעי)את פניו של הרב אליעזר ברלנד שחזר לביתו למעצר בית, כפי שהוסכם בהסדר טיעון עם הפרקליטות.

הרב ברלנד ששהה במלונית בהדסה עין כרם בירושלים, חזר היום לביתו ההיסטורי ברחוב החומה השלישית בשכונת מאה שערים בירושלים, תוך שהוא מתקבל בשירה ובריקודים על ידי מאות מחסידו שפצחו בשירת "אור זרוע לצדיק".

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.