המשפחה המלכותית על המרפסת

ושוב אירוע משפחתי מבית המלוכה הבריטי, כולם מגיעים ולנו נשאר רק להסתכל על השמלות והכובעים התואמים של כל הנשים בממלכה הזו. מייגן הנסיכה החדשה לא פוחדת ושוב שוברת את הכלים בכללי הצניעות שאליו הורגלו נשות הממלכה. קייט בשמלה תכלת מרשימה כמו תמיד ואי אפשר לשכוח שהיא אמא לתינוק שלישי

יום הולדת 92 למלכה האם אליזבת, וכולם התכנסו על המפרסת לתמונה משפחתית מרהיבה. המשפחה צפתה במפגן הטיס. האירוע נקרא 'מצדיעים את הצבא' שבו צועדים כ-1000 חיילים מצבאות שונים ובמדים מגוונים, האירוע נערך עוד מהמאה ה-19 בלונדון.

מה שמעניין אותנו בכל מפגן היומולדת הזה הוא השמלות והכובעים שלבשו נשות בית המלוכה.

תמונה משפחתית – צופים בכלי טיס (צילום: אינסטגרם-katemidleton)

מייגן וקייט למדו איך מתלבשים לאירוע שכזה בממלכה. שתיהן הגיעו בשמלות וכובעים בצבע תואם ואחיד. המלכה אליזבת הגיעה באאוטפיט קלאסי שלה, הפעם בצבע בתכלת שמיים, קייט כמעט יצרה תקרית משפחתית כשהגיעה גם היא בתכלת, אבל למרבה המזל קייט לבשה גוון עדין ובהיר יותר מהמלכה.

קייט בשמלה של אלכסנדר מקווין וכובע תואם (צילום: אינסטגרם-katemidleton)

מייגן כמובן שברה את חוקי הצניעות בבית . קייט לעומתה, שנראתה נפלא, שומרת על חוקי הבית וקוד הלבוש שהורגלה אליו. וקשה להכיל את העובדה שהיא אם לתינוק. קייט לבשה שמלה בצבע תכלת של אחד המעצבים האהובים עליה, אלכסנדר מקווין, עם שרוולים תפוחים וארוכים. והשמלה באורך הברך.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.