"המשפיעים" יתכנסו ביום השלושים לגראי"ל: ומי יבריז?

דווקא ביום השלושים לגראי"ל זצ"ל – חברי קבוצת 'המשפיעים' יתכנסו הערב לארוחה מיוחדת בסיטי טאואר – עם שר החינוך נפתלי בנט

חברי קבוצת הוואטספ 'המשפיעים' מתכנסים הערב (שלישי) לארוחה מיוחדת באולמי שרתון סיטי טאואר ברמת גן, ומי יגיע לחגוג איתם בצוותא? שר החינוך נפתלי בנט.

מי שמארגן את הערב הוא מנהל הקבוצה, אבי מימרן, שלדברי חבר בקבוצה נמצא בקשרי עבודה עם השר, על רקע עזרתו של השר למוסדות לחינוך מיוחד אליהם קשור .

חבר בקבוצה, שמותח ביקורת על המהלך, כתב לנו: "הסיפור הגדול הוא העובדה שהערב זהו ליל ה-30 למרן הגראי"ל שטיינמן זצ"ל, ובעוד שבביהכנ"ס לדרמן בבני ברק ייערך ההספד המרכזי אליו נשואות כל עיני העולם היהודי, חברי 'המשפיעים', ביניהם מקורבי הגראי"ל זצ"ל יחגגו עם שר החינוך".

כעת לא ברור האם מקורבי מרן ראש הישיבה שבין חברי הקבוצה, בהם קובי רוזנשטיין, מוטק'ה בלוי, אריה זיסמן, חיים ולדר, בצלאל קאהן ועוד גם ישתתפו באירוע, או שמא יעדיפו להשתתף בהספד המרכזי.

ל"בקליינע" נודע כי לעת עתה הסופר חיים ולדר ואיש החינוך מוטק'ה בלוי הודיעו שהם מתלבטים האם להגיע. מקורב אחר לגראי"ל מתחמק מלהגיע לאירוע. "מחשש להברזה", כתב לנו אותו אדם, "אחד המארגנים מנסה להשיג כעת אברך שיעשה סיום, כדי שהערב הפוליטי ייקרא סעודת מצווה לע"נ מרן הרב שטיינמן".

פנינו לאבי מימרן ולקובי רוזנשטיין לקבלת התגובה, שלא הגיעה עד לפרסום הידיעה.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. 2 צודק

  סתם אתר דפוק שכל מה שקשור לקול ברמה או אלי ישי מצוין פלס וכל השאר דפוק אתר בלי רמה כלל

  צבי |
  הגב
 2. שקרנים סרוחים

  זה לא טרנדי באמת, אם מישהו היה יודע שהכוונה לקובץ האפסים הנ"ל – אף אחד לא היה נכנס לכתבה הלא מעניינת והמטופשת הזאת.

  איש אמת |
  הגב
 3. אז מה

  אז מה אם מימרן עבר לקול חי, לכן אתם צריכים להתקיף אותו?

  מנחם |
  הגב