המשפיע מבטיח: "אחרי הופעת הכוכב ב-2022 המשיח יגיע"

אסטרונומים ממשיגן, ארה"ב, מאמינים שהתנגשות של שני כוכבים תיצור כוכב חדש ב-2022 שניתן יהיה לצפות בו מכדור הארץ. אלא שהרבנים טוענים שהכוכב החדש הזה מאשר בעצם נבואה מקראית המופיעה בספר במדבר, לפיה המשיח יגיע רכוב על חמורו הלבן. { הכוכב והנבואה}

אסטרונומים ורבנים מישראל מסכימים כי בעוד מספר שנים יתרחש אירוע דרמטי בגלקסיה שישפיע על האנושות – אלא שרב קבר דוד המלך מתעל את ההשלכות וכבר נוקב בתארך לביאת המשיח:

אסטרונומים ממשיגן, ארה"ב, מאמינים שהתנגשות של שני כוכבים תיצור כוכב חדש ב-2022 שניתן יהיה לצפות בו מכדור הארץ. אלא שהרבנים טוענים שהכוכב החדש הזה מאשר בעצם נבואה מקראית המופיעה בספר במדבר, לפיה המשיח יגיע רכוב על חמורו הלבן כשאותו כוכב מסתורי יופיע בשמים- כך מפרסם וואלה.

 

על פי הפרסום בוואלה, הרב יוסף ברגר, מרבני קבר דוד המלך, טוען  שהופעת הכוכב היא הוכחה להתגשמות הנבואה מהתנ"ך. הרב ברגר מצטט את הרב משה בן מימון – הרמב"ם – כשכתב. "ספר הזוהר קובע במפורש כי התהליך המשיחי ילווה בהופעתם של מספר כוכבים. בזוהר מתוארים בכמה כוכבים מדובר ומה צבעם". הרב ברגר מצביע על פסוק י"ז בפרק כ"ד בספר במדבר המדבר על ביאת המשיח בהקשר להופעת הכוכב: "אֶרְאֶנּוּ וְלֹא עַתָּה, אֲשׁוּרֶנּוּ וְלֹא קָרוֹב; דָּרַךְ כּוֹכָב מִיַּעֲקֹב, וְקָם שֵׁבֶט מִיִּשְׂרָאֵל, וּמָחַץ פַּאֲתֵי מוֹאָב, וְקַרְקַר כָּל-בְּנֵי-שֵׁת".

על פי קבוצת האסטרונומים, הכוכב החדש, ששמו KIC 9832227, צפוי להופיע בשמים בשנת 2022, עם סטיית תקן של שנה אחת

הפרופסור לארי מולנר ממכללת קלווין, מישיגן, חקר ב-4 השנים האחרונות מערכת של שני כוכבים או יותר המקיפים זה את זה, וטוען שבקרוב הם יימזגו לכדי פיצוץ הקרוי סופרנובה. הפיצוץ יגרום לכוכב החדש להיות בהיר וחד יותר פי מיליון, ואולי אפילו לעלות על בהירותה של גלקסיה שלמה. הפיצוץ יאפשר לו להיראות מכדור הארץ.

"זו הזדמנות של אחד למיליון לחזות בפיצוץ שכזה", אמר מולנר על החיזוי הנועז, "מעולם לא חזינו מראש דבר כזה". מאט וולאאוט, דיקן המחקר, מאשר את הדברים, "אם התחזית של לארי נכונה, הפרויקט שלו יוכיחו לראשונה שאסטרונומים יכולים לזהות כוכבים כפולים לקראת גסיסתם, כמה שנים בלבד לפני נקודת הפיצוץ הדרמטית". הוא הוסיף: "הפרויקט הזה משמעותי לא רק בגלל התוצאות המדעיות שלו, אלא גם כי הוא עשוי למשוך את תשומת לב האנשים ברחוב. אם התחזית נכונה, זו תהיה הפעם הראשונה בהיסטוריה שהורים יוכלו להצביע על נקודה כהה בשמיים ולהגיד לילדים שלהם 'תראו ילדים, יש שם כוכב שמסתתר, ובקרוב מאוד הוא הולך להאיר'".

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. חח
  ה"משפיע"…
  זה בסך הכל עוד בדחן מ"בד"ץ" מישיקלוץ…

  פתח תקוה |
  הגב
 2. הרוצה לשקר ירחיק עדותו. מדי כמה שנים ממציאים לנו "קץ" חדש. נראה לי שהחמור הלבן זה אנחנו.

  דבש, ירושלים |
  הגב
 3. אני מאמין באמונה שלימה בביאת המשיח, ואף על פי שיתמהמה עם כל זה אחכה לו בכל יום שיבוא – בכל יום שיבוא – בכל יום ויום – מי שאינו מאמין בזה הוא כופר!!! ממילא, מי שמתארך את ביאת המשיך לעוד כך וכך שנים, אינו אלא כופר ודינו להלכה שיינו יין נסך.
  עצוב, ש'משפיעים' עלומים מדברים כנגד יסוד מי"ג עיקרי האמונה.

  שלומי |
  הגב